Wpis z mikrobloga

I pomyśleć, że w Polsce kiedyś istniała patriotyczna Lewica, która walczyła o prawa pracownicze, przeciwstawiała się wyzyskowi, zabiegała o równość obywateli.

A dziś jakiś sojowy cuckold ci mówi, że mieszkanie w Warszawie na Wilanowie prawem, nie towarem, darmowe podpaski dla kobiet, facet może mieć waginę, a tak w ogóle, to nie jest za niepodległością Polski xD

#pieklomezczyzn #bekazlewactwa #wybory #poltiyka #4konserwy #wykop #bekazlgbt #niebieskiepaski #cuckold
  • 10
@Kopyto96: O jakiej "patriotycznej lewicy" mowa?

zabiegała o równość obywateli


Jeżeli chodzi o socjalistów (zakładam, że o tym mowa, słowo lewica nie ma żadnego obiektywnego znaczenia), to z deginicji zabiegają oni o nierówność.

Może przeoczyłem, kiedy i gdzie była ta grupa walcząca o równość, niezależnie już jak ich nazwiesz? To by przykładowo oznaczało, że by mi chcieli dać mieszkanie, którego nie mam.
Jeżeli chodzi o socjalistów (zakładam, że o tym mowa, słowo lewica nie ma żadnego obiektywnego znaczenia), to z deginicji zabiegają oni o nierówność.


@blargotron: polityka socjalna z definicji ma na celu zmniejszenie nierówności.
@rybsonk: To jest fizycznie niemożliwe. Chociażby dlatego, że ludzie są fizycznie różni, genetycznie nawet. Czyli w dążeniu do tego równania, przy okazji zabrania mi części pensji (co już z resztą robią, jakieś 40% znika zanim nawet dostanę przelew) i pewnie dokwaterowania mnie do kogoś (jako, że ja nie mam żadnej nieruchomości) musieliby mi dodać jakieś 15cm wzrostu i magiczmie usunąć wszystkie moje choroby itd.

W praktyce każda forma socjalizmu prowadzi do
To jest fizycznie niemożliwe. Chociażby dlatego, że ludzie są fizycznie różni, genetycznie nawet. Czyli w dążeniu do tego równania, przy okazji zabrania mi części pensji (co już z resztą robią, jakieś 40% znika zanim nawet dostanę przelew) i pewnie dokwaterowania mnie do kogoś (jako, że ja nie mam żadnej nieruchomości) musieliby mi dodać jakieś 15cm wzrostu i magiczmie usunąć wszystkie moje choroby itd.


@blargotron: co za bzdury, mowa o zmniejszaniu nierówności
@rybsonk: Czyli w takim razie socjalizm to bzdura i wycietanie sobie mord pięknymi hasełkami. Niczego więcej się nie spidziewam, każdy socjalista to nierób, hipokryta, krętacz i złodziej.

Jeżeli się mylę, to wskaż mi proszę jakąkolwiek partię która zanierza zabrać mieszkania rozdane jednym polakom na kredyt spłacany przez drugich. Inaczej, gdzie ta mityczna równość?