Wpis z mikrobloga

a jak masz skure tym kremem so soft posmarowaną to nie czujesz się zbyt kobieco?


@rskate: Samym kremem nie, dopiero jak poprawię usta szminką i cień jakiś zarzucę na oczy, to wtedy dopiero ;)
Ja to zawsze myślałem że taka czapla to nagada rybom głupot, że to niby rybacy wodę mają spuszczać ze stawu i że chętnie je przeniesie do stawu obok ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@funeralmoon: XD
w jakiej odległości byłeś od tej czapli? i od tego zmiorodka jak możesz powiedzieć. Zdjęcia czapli zjawiskowe.


@gloktor: Dzięki za dobre słowo :)

Odległość bardzo mi trudno określić - od czapli dość niedaleko, może niecałe 30 metrów ? Akurat siedziełem we "właściwym krzaku" jak wylądowała, więc miałem nawet dobry kadr, bez przeszkód i niewielki dystans.

Zimorodek był bardzo daleko, (czerwona strzałka na fotce pod komentarzem) - głęboko w tej odnodze rzeki,
Pobierz
źródło: komu
mega, ja ostatnio polowałem na liska i się udało, bieganie na boso żeby go nie spłoszyć to ciekawe doświadczenie


@MrAganesst: Ładny :) Na bosaka mówisz ? Hmmm, to nie jest zły pomysł, zapamiętam :)
@ijones: wow, ale ekstra! Ja ruszam na WHW w sierpniu, jestem na midges przygotowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) duuuzo o nich czytałam xD mam nawet moskitere na głowę. Zapowiada się przygoda :)

W ogóle bardzo zazdroszczę, że mieszkasz w Szkocji. Jestem tam co roku, bylam juz chyba z 5 razy i kocham ten kraj. Zazdroszczę Wam tych pięknych gór <3
@ijones: a to jeszcze dopytam przy okazji xD Polujesz na to wszystko bardziej w okolicach Glasgow/Edi czy gdzies bardziej na polnoc mieszkasz?

Zazdroszczę, że macie otwarty dostęp do natury. Że możecie spać w namiotach w górach, gdzie chcecie. To jest ekstra. Żałuję, że nie ma tego w Polsce.