Wpis z mikrobloga

Czyli karetka przyjechala o 11 na lesną 17 ale po leszka a ani dryblas ani kitka nie zajrzeli do pokoju jajora żeby chociaz zapytać jak on sie czuje? Seems legit xD a może zajrzeli i jak zobaczyli purpurowego majora to zaczęli sprzątać buteleczki po wódce z mety, która musiała być siwuchą? Nie wiem, tak sobie gdybam.

I na jakiej podstawie wyniki z sekcji ma dostac ekipa mlecznej sraki czyli aron i sradek? Bo tak gdzis na jednym filmuku, chyba mexyka usłyszałem.
#kononowicz
  • 25
  • Odpowiedz
@mateos11: słuchaj się pan meksyka to będziesz urlop spędzał na lotnisku albo w portowym zadupiu xD
Mleczne pedauy nic nie dostaną, jedyna nadzieja na poznanie wyników sekcji jeśli prokuratura dopatrzy się czegoś konkretnego i wtedy to udostępni dziennikarzom. A i w tym przypadku raczej nie będą to pełne informacje. Jest też zawsze jakaś szansa na przeciek, ale z jego wiarygodnością może być różnie.
  • Odpowiedz
@mateos11: ciało wydadzą jeśli nie ma rodziny, która jest chętna zorganizować pogrzebu. i ma to sens, państwo dzięki temu przerzuca koszt na kogoś innego, wyników sekcji nie dostaną bo nie są stroną w ewentualnej sprawie
  • Odpowiedz
@mateos11 nawet jak akt będzie wydany to nikt tego nie ogłosi, tylko konon się dowie lub zostanie to wykorzystane do walki z dryblasem. Powinien Marian zaznaczyć we wniosku, że Mcz to opiekunowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateos11: „ a może zajrzeli i jak zobaczyli purpurowego majora to zaczęli sprzątać buteleczki po wódce z mety, która musiała być siwuchą?” - taka jest moja teoria również bo ma najwiecej sensu szczególnie ze dryblas z początku mówi ze wstał rano a potem ze o 18 po czym stwierdza ze nic nie spał i idzie spać wiec wszystko składa się w całość. od tej 11 do 18 po prostu kminili z
  • Odpowiedz
  • 0
@gzymspiwniczny: zadne kazdego dnia. Na tygodniu malo co pili. Kazdy czekal na sobote czy niedziele i wtedy byla libacja.

Dwa - karetka zabiera Leszka ktory skarzy sie na brzuch a jadl i pil to samo co drugi menel - major. Wiec naturalne ze zaglądasz do majora i sprawdzasz co z nim i czy on tez zjadl czy wypil cos nieświezego. Taki problem obudzic majora? Bez jaj, smierdzi mi tu coś.
  • Odpowiedz