Wpis z mikrobloga

  • 1
Pokaż nos i przyznaj się, że jesteś #falszywyrozowypasek


@dumpmuzgu człowieku ja cały dzień przeżywałam, że obiecałam kobiecie oddać łubiankę po truskawkach za 2,50 i specjalnie szłam następnego dnia żeby być słowna, a ty namawiasz do takiego kłamstwa xd
  • Odpowiedz
@WielkiNos: pokaz tego kulfona w koncu. Zaslon cala twarz jak sie wstydzisz a kulfona nam pokaz a nie tylko ciagle o nim mowisz. Moze nie jest zle to cie wyprowadzimy chociaz z bledu. No a jak jest zle to nic sie w twoim zyciu nie zmieni xD
  • Odpowiedz
po lewej czy po prawej ma mieć mniej kg bo nie ogarniam...?


@wiesiu2: Chyba chodzi o tą po lewej, bo dziewczyna po prawej ewidentnie nie mieści się pod plandeką.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: od pewnej wagi ubrania w żaden sposób nie wpływają na wygląd osoby, nie tuszują niczego, ani nie podkreślają walorów. Więc zawsze mnie bawi, jak grubaski pytają o to w czym będą wyglądać korzystniej, bo odpowiedź jest zawsze jedn: bez tych 30/40/50 kg nadwagi będziesz wyglądała korzystniej, a teraz ubieraj co chcesz, bo to i tak nie ma żadnego znaczenia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
jest zawsze jedn: bez tych 30/40/50 kg nadwagi będziesz wyglądała korzystniej, a teraz ubieraj co chcesz, bo to i tak nie ma żadnego znaczenia ¯\(ツ)/¯


@nocnica no nie?
  • Odpowiedz
Po prawej jest lepiej, ale nie chudziej. :P Po prostu worek sięgający do ud skraca optycznie nogi i wydłuża tułów. Bo praeej proporcje są lepsze.
  • Odpowiedz
To ktora z tym efektem? Bo ta wystrojona wydaje sie masywniejsza potezniejsza taka czylo po prostu bardziej upasiona. Najlepszy sposob zeby wygladac szczuplej to schudnac
  • Odpowiedz
@WielkiNos: zrobiła ci coś ta babka, że takie rzeczy wymyślasz? Napisała że dobra postawa i nastawienie robią różnicę. To prawda i ty również możesz to u siebie zastosować, zamiast przesiąkać wykopowym gównem w głowie. Mamy żyć w czasach kiedy osoby grubsze przemykają po cichu i przepraszają że żyją? Ja tam lubię ładnie ubranych ludzi niezależnie od tego czy ważą 40 czy 150kg. Nie wszystko musi celować pod męską walidację, jak twoje
oszty - @WielkiNos: zrobiła ci coś ta babka, że takie rzeczy wymyślasz? Napisała że d...

źródło: Screenshot_20230626_081801_Instagram

Pobierz
  • Odpowiedz