Wpis z mikrobloga

#ukraina
To naprawdę zabawne, że podczas wczorajszej akcji Pierożyna, wszystkie kacapoluby siedziały z zamkniętymi mordami. Potem wleciał przekaz, że to wszystko ustawka i nagle każdy z nich zaczął szczekać tak samo XD beka z tych skarpetosceptyków XD
Niggalke - #ukraina 
To naprawdę zabawne, że podczas wczorajszej akcji Pierożyna, wsz...

źródło: 1000079024

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@Niggalke

@Trauma_Teddy za usunięte komentarze też wam płacą? XD

@Niggalke mnie to zastanawia czemu ty usuwasz czujesz komentarze? typ cię zaorał czy lubisz cenzurę? bo jak lubisz cenzurę to won do rosji, tam się odnajdziesz. A jak typ cię zaorał, to weź to na klatę i nie płaczesz i usuwasz czyjeś komentarze. No chyba, że jesteś jednym z moderatorów wykopu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 6
@uriel_ck: nikogo nie zaorał, klepał ozorem o tym, że wszyscy wczoraj robili bohatera z Pierożyna, a jak inni włącznie ze mną go pojechali i wyśmiali, to zaczął zgłaszać komentarze. Skoro spodobała mu się cenzura, to dostał to co mu się podoba. Proste jak #!$%@?
  • Odpowiedz
@Niggalke:

Każdy cieszył się z tego, że małpy #!$%@?ą się między sobą


@Niggalke: no dokładnie, ja dodatkowo bardzo się cieszę że małpy ukraińskie #!$%@? się z małpami rosyjskimi
  • Odpowiedz
  • 2
@uriel_ck: ale mogę robić co mi się żywnie podoba w moim własnym wpisie XD skoro pet zgłasza do moderacji każdego kto z niego ciśnie, to nie ma prawa głosu
  • Odpowiedz
@Niggalke

@uriel_ck: ale mogę robić co mi się żywnie podoba w moim własnym wpisie XD skoro pet zgłasza do moderacji każdego kto z niego ciśnie, to nie ma prawa głosu

@Niggalke ja ci tylko mówię jak to wygląda, nic więcej. Chcesz usuwaj, osobiście jestem przeciwnikiem cenzury.
  • Odpowiedz