Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jah00: Ciąża i poród wykańczają organizm kobiety a jej skutki wiele kobiet doświadcza do końca życia. Każda z moich sióstr oraz koleżanek doświadcza skutków ubocznych ciąży, ale jest to poświęcenie, na które były gotowe, bo chcaiły tej ciąży i tego dziecka. Dlaczego kobieta, która nie chce ciąży ma poświęcać swoje zdrowie, żeby tacy jak ty czuli się usatysfakcjonowani? Moje ciało- mój wybór. Poniżej niektóre skutki uboczne samej ciąży i porodu:

-Wahania
Dlaczego kobieta, która nie chce ciąży ma poświęcać swoje zdrowie, żeby tacy jak ty czuli się usatysfakcjonowani?


@danni12: Jak nie chce to może nie poświęcać. Nikt jej dziecka do brzucha na siłę nie wkłada. A jak już decyduje się na dziecko to z pełnymi konsekwencjami tego, że jest to nowe życie i nowy człowiek. Proste.
  • 0
@Jah00: Ale ona (przypadkowa kobieta) nie decydowała się na dziecko: nachlała się w 4 dupy, pojawił się chłopak jej koleżanki, który nie był trzeźwiejszy od niej. O zabezpieczeniu w ogóle nie myśleli. I tak oto wpadli. Następnego dnia po, gdy dziewczyna otrzeźwiała, zrozumiała co odwaliła i poszła do apteki po tabletkę "PO" a pani na kasie jej mówi, że to aborcja i nie sprzedadzą. Mija drugi tydzień od zapłodnienia a dziewczyna
@danni12: Widzę, że ci już pełne lewactwo wjechało na mózg. Ludzie nie planują także ginąć w wypadku samochodowym, ale to się zdarza. Rozwiązaniem nie jest zniszczenie wszystkich samochodów i powrót do epoki kamienia łupanego tylko po prostu trzeba uważać na drodze. Ludzie aby byli wolni muszą być odpowiedzialni za swoje czyny. Dlatego "nie chciałam", "nie planowałam", "samo wyszło" nie są żadnymi wytłumaczeniami tylko próbą zrzucenia odpowiedzialności i problemów na kogoś innego.
  • 0
bo tu kończy się jednostka w tym wypadku kobieta, a zaczyna nowe życie


@Jah00: No to teraz nieźle pojechałeś. Aż takiego fanatyzmu się nie spodziewałam.
Wybacz ale nie będę już marnować swojego czasu, bo jeśli Ty uważasz kobitę za worek mięsa i kości, który nie ma prawa do własnego ciała a może tylko rodzic, to tobie nie jest potrzebna rozmowa z randomem z neta, tylko spotkanie z dobrym psychiatra.
@danni12: Wolność jednych nigdy nie może być kosztem życia drugich. To nie fanatyzm. To normalność. Fanatyzmem jest ciągłe #!$%@? w kółko i w kółko o aborcji jakby to była najważniejsza rzecz na świecie.
  • 0
Zycie jednego nie może być kosztem wolności drugiego. Gdybyś ty miał rację, to prawnie każdy z nas musiałby regularnie oddawać krew, szpik kostny, jedna nerkę oraz swoje narządy po smierci, by ratować życie innych.