Wpis z mikrobloga

Ja pirdolę, ten to ma takiego pecha i niefarta xD Z każdym wpisem rozbieżność jego przewidywań do rzeczywistości coraz bardziej się zwiększa xD

Jakby ruscy walnęli atomem i on by to opisał, to następnego dnia by się okazało, że to jednak nowy gatunek wielkiego kosmicznego grzyba, a nie żadna bomba xD
#ukraina #wojna #rosja #wolski
Mowi - Ja pirdolę, ten to ma takiego pecha i niefarta xD Z każdym wpisem rozbieżność ...

źródło: 978461-352x500

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Zbr0jmiszcz mnie to bawiło, jak swego czasu, co chwilę podlizywał się do innych xD na zasadzie np. Odnosił się do jakiegoś odcinka Andromedy i musiał dodawać "z tego miejsca pozdrawiam serdecznie" xD że niby on taki oblatany w kręgach, a faktycznie funkcjonuje w swojej bańce i to tyle xd
  • Odpowiedz
@Mowi: i ten jegomość doslownie zyje z tego, że jest "ekspertem od wojny" xD to tak, jakby amator dopalaczy po niedokończonej zawodówce został ekspertem od farmakologii xd moze sie nie zna, ale coś tam wie xd
  • Odpowiedz
@BayzedMan jak można kiedykolwiek zacząć słuchać przedstawiciela handlowego który postuje rzeczy na temat strategii wojennych xD co więcej są tacy co jego książkę kupili XDDDDD A ja się kiedyś śmiałem z osób które kupowały książki aktorów np. z przepisami świątecznymi.
  • Odpowiedz