Wpis z mikrobloga

Z takich 100% istotnych wątków

1. prezent dla Ukraińców - pożar na zapleczu i to w kluczowym logistycznie mieście
2. osłabienie wewnętrznie armii FR - 2 ważnych ludzi odchodzi, na ich miejsce wchodzi zdezorientowany następca
3. masa ludzi różnych narodów (Rosjanie, Białorusini, Rosjanie, Baszkirzy, Turkmeni) się ujawniła z imienia i nazwiska i wezwała do walk

Nawet jak pierog i putin podadzą sobie rączki i się ciepło uściskają, to nie zrobi rollbacka szkód i nieodwracalnych zmian jakie pierog wywołał

#rosja #ukraina
  • 4
@Phallusimpudicus Ruscy wzmocnią terror, wykończą separatystów którzy zaczęli skakać. Prawdopodobnie zaangażowanie emocjonalne w wojnę w ruskim społeczeństwie wzrośnie, bo teraz tym bardziej zwykli obywatele poczuli na własnej skórze zagrożenie.

Tak jak część mirków robiła sobie nadzieję w związku z puczem, tak teraz mam wrażenie że na siłę doszukują się plusów jego upadku. No ale ja już taki jestem, pesymista
Nic się nie zmienia, prigozyn won na bialorus a wagnerowcy pod szojgu z kontraktami


@sabboko: Szojgun ma oddać strategiczne miasto Rostów oraz dowodzenie nad wagenerem które są jego jedynym gwarantem życia?

Może powinien też popić na zdrowie herbatką?