Wpis z mikrobloga

401 438 + 169 = 401 607

Plan był taki żeby potowarzyszyć @MordimerMadderdin przez jakąś część jego wyrypy. Stanęło rozsądnie z mojej strony na wspólnych 100km, a że miałem dojazdy (i zjazdy) to wpadł całkiem dobry dystans.

Z rana dojechałem pod wiatr na spokojnie do Koronowa, skąd po wymianie uprzejmości ruszyliśmy z wiatrem, który pomagał, albo z grubsza nie przeszkadzał aż za Chełmno, czyli dobre 90km. Do miejsca w którym planowaliśmy pojechać każdy w inną stronę, było jeszcze 10km z bocznym wiatrem, podczas których pan Mordimer mnie tak przeciągnął że miałem ciemno przed oczyma :) Powrót samotny pod wiatr, żeby mi się nie nudziło z motywacja żeby średnia nie spadła poniżej 26, co się udało, bo lekko drgnęła zaledwie :)

Ogólnie miałem lepsze i gorsze chwile, ale moją jazdę określiłbym jako słabą. Męczyłem się dziś, chyba że było w dół, albo jakoś bardzo centralnie z wiatrem. Wyjechałem jakoś po 10, śpiąc 4h po wczorajszym nocnym wracaniu z innych wojaży 400km za kierownicą i były momenty że czułem się jak zombie + żarcie mi nie wchodziło ;/ a i rozmowny średnio byłem chyba.

Fotka mojej osoby we własnej osobie dzięki życzliwości współtowarzysza, bo nawet mi się dziś telefonu nie chciało wyciągać, taki byłem :D

-------------------------

#kwadraty

Mordimer wytyczał trasę, i tak się złożyło że fragment Chełmno-Chełmża w takim wariancie jechałem pierwszy raz :)

Max square: 21x21
Max cluster: 711
Total tiles: 2247 (+19)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 401 438 + 169 = 401 607

Plan był taki żeby potowarzyszyć @MordimerMadde...

źródło: sBGBJ35PRww-m1SBji6mT79iKh2zDk8rZT_8e-JS_cE-2048x1152

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz