Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam uniwersalnych okularów przeciwsłonecznych - ergonomicznych, z soczewkami wysokiej jakości i z polaryzacją, do codziennego użytku - niezbyt mocno przyciemniających, odpowiednich na wiele okazji, najchętniej (choć niekoniecznie) uniemożliwiających śledzenie mojego wzroku. Mam owalną twarz i duży nos. Najwygodniej leżą na mnie okulary typu "wrap" - nie są tak eleganckie jak np. Wayfarery, ale liczy się dla mnie komfort. Jaki model i jaki rodzaj soczewek powinienem wybrać? Gdzie kupować?

Subreddit r/sunglasses odradza wszystkie marki, które zostały jakiś czas temu przejęte przez konglomerat Luxottica, co miało spowodować drastyczny spadek jakości. Najlepsze opinie zdają się mieć modele Maui Jim - przymierzałem kilka z nich, były niezłe, chociaż zauszniki wydawały mi się zbyt proste, a niebieskie/czerwone soczewki zbyt sportowe. Myślę zatem o matowej oprawce (czarnej/szarej/brązowej/oliwkowej) + soczewkach (brązowych, neutral grey, lub Maui HT). Co o tym sądzicie?
https://www.mauijim.com/US/en_US/ _

Modele MJ to wysoki koszt w okolicach 1000-1200 złotych, dlatego jestem też otwarty na inne propozycje. #pytanie #okulary #okularyprzeciwsloneczne #okulista #optyk #optometria #okulistyka #modameska #ubierajsiezwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Szukam uniwersalnych okularów przeciwsłoneczny...

źródło: jex7vyvpi5e71

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx: czyli grawerunki laserowe ;) Do wysuszenia polecam odcisnąć w ręcznik papierowy i do sucha mikrofibrą. Na koniec dobrze by było psiknąć takim płynem od optyka i wytrzeć, bo zawiera właściwości antystatyczne (tylko bez alko bo zmywa antyrefleks!).
  • Odpowiedz