Wpis z mikrobloga

#krakow #mieszkanie #nieruchomosci
#!$%@?, Kraków #!$%@?. Szukam mieszkania, 40 pare metrów, zeby po prostu mialo 3 pokoje i do 600 tysiecy ciezko cos znalezc, wszedzie albo brak miejsc parkingowych, albo kosztuja po 50k jedno, albo na #!$%@? typu wzgórza krzesławicie itp xd
Mieszkanie w wielkiej płycie troche mnie odrzuca, bo mocno czuc ten klimat PRLu i smutnych blokowisk. Znacie jakies fajne nowe "Inwestycje" gdzie ogarne mieszkanie do +-600k, ktore bedzie mialo te 40-50m?
Jedyne tanie regiony to prokocim i okolice wieliczki, ale tam lokalizacja mi całkowicie nie lezy
  • 13
  • 0
@Goronco: no sytuacja ciezka xD jak mieszkanie tansze, to sie okazuje ze #!$%@? ceny parkingow, a nawet nie ma miejsc ogolnych zadnych, gdyby cie ktos chcial czasem odwiedzic xD
@Hakax: Niestety w krakowie obecnie panuje szaleństwo cen - wielka płyta potrafi kosztować 14k za metr. Przy negocjacji ceny na poziomie 30k potrafią cie wyśmiać. Do mieszkań doliczają 50-70k za miejsce parkingowe - obligatoryjnie, plus komórka lokatorska 10-40k.
@Hakax: Nie złapiesz nic za bardzo poniżej 50 m² z 3 pokojami w dobrej cenie, bo polityka jest im mniejszy metraż tym większa cena za metr co przekłada się, że mniejsze mieszkanie kosztuje tyle co 10/15 m² większe.
prokocim i okolice wieliczki


@Hakax: widzę, że kolega obniża wymagania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak pisałem pod poprzednim wpisem.
Przejedźcie się z różową tym pociągiem krakowskim Wieliczka-Prądnik Biały. Jeśli i tak do pracy dojeżdża 20-30 minut, to może nie będzie aż takiej dużej różnicy.
Nie wiem jaką różowa ma perspektywę zawodową, ale zawsze może zmienić pracę za jakiś czas.

Jeśli macie auto, to nawet te lokacje
@Hakax: no takie sa ceny. Blizej centrum nie kupisz 40-stu kilku m2 z miejscem parkingowym w nowym budownictwie za 600k. Maksymalnie co to kawalerke w takim budzecie, a i o to moze byc ciezko.