Wpis z mikrobloga

Siema, odebrałem auto z lakierowania zderzaka. Normalne jest ze przy białej perle jest taka różnica przy pomalowanym zderzaku a reszcie karoserii? Lakiernik twierdzi ze jeśli bym chciał by nie było widoczne to musiałbym lakierować całe auto. Z góry dzięki :) foto w komentarzu #motoryzacja #lakiernictwo
  • 22
  • Odpowiedz
  • 1
@Wakabajashii zawsze będzie różnica. widać ja nawet na nowych samochodach między elementami, tworzywa a metalem. W białej perle grubość każdej warstwy zmienia kolor. Różnica jest trochę za duża. wszystko zależy od ceny usługi. Ja wiem, żeby się dobrze wstrzelić w białą perle na zderzaku to trzeba natrysnąc mnóstwo próbek a to też kosztuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Garage: Zapłaciłem za usługe 1200 zł(Trzeba było ogarnąć jeszcze uderzenie na tym zderzaku), więc chyba przepłacona patrząc na efekt. Jechanie i sapanie się do niego to też nie ma sensu, więc na następny raz trzeba znaleźć innego lakiernika po prostu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wakabajashii cena duża, ale to też ciężko ocenić wynik bo teraz to jest tak,że masz recepturę nawet idealnie dobraną, a dostawca pigmentów wycofuje dwa składniki na lakier i zastępuje innymi bo niby brak surowców, albo ochrona środowiska i efekt po natrysku próbnym to WTF
  • Odpowiedz