Wpis z mikrobloga

Tldr waga stoi w miejscu i chce wejść na tyg na masę. Czy jak wrócę na Red to zejdzie że mnie odrazuz te 2-3kg?

Od 3 tyg waga stoi w miejscu
W sensie jakby szła linearnie to powininem już z 78 79 wazyc a mniej niż 81.5 nie było w ciągu 3 tyg

Odciąłem 300 kcal oraz dodałem 500 kcal z krokow
Gówno.

Wchodzę na tydzień na masę i później wracam do redu
Może miałem efekt woosh ew plateau?

Czy jak wrócę na redu zejdzie że mnie odrazuz 3 kg czy zaczynam od 81kg ?

#mikrokoksy
Pobierz elozapiekanka - Tldr waga stoi w miejscu i chce wejść na tyg na masę. Czy jak wrócę n...
źródło: how-overcome-weight-loss-plateau
  • 7
@elozapiekanka: opcji jest wiele, jak potrzebujesz tygodnia wyższych kalorii, to to zrób. Jak chcesz redukować, to po prostu konsekwentnie trzymaj sie deficytu i nie obniżaj od razu kalorii, jak nie idzi waga w dół - to tylko jeden wyznacznik postępu redukcji. Masz jeszcze obwody (szczególnie pasa) i ogólny obraz sylwetki.
@Tigermass: źle to nazwałem. Może nie masa a zero kcal.chce tydzień jeść więcej i tyle

Zacząłem redu od 2k kcal a obecnie mam ok 1700
Z 86 na 77 chce zejść
186cm mam

Aktualnie 81 82 na wadze a idąc liniowo powinno być już 78 79 więc jestem zdenerwowany
Wiem że waga nie idzie liniowo ale od 3 tyg nie chce zejść poniżej 81.5
Dodałem kcal z krokow i obcialem kcal
@elozapiekanka: zmierz ten pas i zapewne też z niego sporo zleciało. Wg. mnie, to nie ma co się martwić, trzymaj dalej te 1700 kcak. Nawet 2000 kcal z wysoką aktywnością, bo poniżej tego, to już zaczyna być trochę niezdrowo i zaczniesz po prostu palić mięśnie. Jeżeli nie wychodzisz na scenę w określonej kategorii wagowej, to nie ma co zbyt patrzeć na tę wagę.