Wpis z mikrobloga

Prigożyn może po prostu wyznawać takie proste zasady jakieś życiowe, że jak plują mu w ryj to nie udaje, że deszcz pada, nie klęka na kolana z otwartymi ustami jak panienka, tylko normalnie kontratakuje bez zważania na konsekwencje, bo to w zasadzie nie ma większego znaczenia i tak w takiej sytuacji. Mi wydaje się to oczywiste, że nawet jak przegrywać, czy umierać, to na własnych zasadach i z szacunkiem do samego siebie, w walce, stawiając opór a nie jak odpad jakiś na kolanach, poniżony, opluty i zeszmacony
Lepiej umrzeć, niż patrząc w lustro każdego dnia widzieć w nim ścierę, no przynajmniej takie moje zdanie wariaty
z fartem
#ukraina #rosja #wojna
  • 6
Prigożyn może po prostu wyznawać takie proste zasady jakieś życiowe, że jak plują mu w ryj to nie udaje, że deszcz pada, nie klęka na kolana z otwartymi ustami jak panienka, tylko normalnie kontratakuje


@Hissis: no takie zasady w rosji to można wyznawać jak się ma 30 tys ludzi pod bronią,
@bombastick: zawsze można mordko, nawet jeżeli to droga w jedną stronę, to w dalszym ciągu jest to Twój wybór, i Twoja decyzja, chyba, że dla kogoś nie ma różnicy, czy jest ścierą którą można pomiatać, czy normalnym człowiekiem, dla mnie na przykład to bardzo ważne jest
z fartem