Wpis z mikrobloga

Jest gdzieś w Bytomiu albo okolicy jakieś miejsce, gdzie mógł bym obczaić jakieś kindle, bo chyba przymierzam się do kupna. Chciałbym, żeby można było też coś przeczytać na nim, a nie tylko wyłączony do pomacania.

#kindle #bytom
  • 19
@Elkoss: Najpierw miałem klawiaturowca, teraz chyba już ich nie ma w sprzedaży. Przez dwa lata przeczytałem jakieś dwieście książek i uważałem go za urządzenie idealne. Siostra ma Kindle'a 4 (to co teraz nazywa się po prostu Kindle na amazonie). Wrażenia bardzo podobne. Jest po prostu mniejszy, bo nie ma klawiatury. Od tygodnia korzystam z Paperwhite'a. Czyta się jeszcze przyjemniej dzięki podświetleniu i większej różnorodności czcionek. Nie ma fizycznych przycisków, co mnie
@Elkoss: mówisz o Allegro? Też można. Niezależnie z jakiego źródła weźmiesz Kindle, będziesz mógł go zarejestrować na amazonie i ewentualnie reklamować go u nich :)
@Elkoss: Ten wygląda spoko. Zwróć tylko uwagę, że to jest wersja Special Offers. Reklamy wyświetlają się tylko na wygaszaczu ekranu i nie przeszkadzają zupełnie w czytaniu.
@tmsz: Takie reklamy problemu nie robią, wolę zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych i mieć reklamy i taki sam czytnik. Ale nawet tego nie zauważyłem, dzięki za zwrócenie uwagi.
@Elkoss: Sam się tym nie interesowałem, ale podobno reklamy z czytnika można zdjąć nie dopłacając nic. Po prostu informujesz amazona, że jesteś w Polsce - reklamy są przeznaczone na rynek amerykański.
@tmsz: Jeszcze takie szybkie pytanie. Wyświetlają się podczas czytania? Czy tylko w menu i jako wygaszacz?

/e: teraz widzę, że nie ma reklam podczas czytania.
@tmsz: Okej, ostatnie pytanie, bo czytałem, że wersja z reklamami nie ma gwarancji amazona. Jeśli kupię wersję bez reklam z polskiego serwisu, to mogę zwrócić się do amazonu po gwarancję?
@Elkoss: @tmsz: Dołączam się do pytania. Kupiłem Kindle na allegro i ciekawym czy mogę ewentualnie reklamować na amazonie. Co prawda sklep z allegro dał mi własną kartę gwarancyjną ale nie jest tak fajna jak gwarancja amazonu.
@Kiper602: A zarejestrowałeś swojego kindla na amazonie? Wtedy możesz, ale lepiej zapytaj oddzielnie na tagu. Sam nigdy nie miałem problemów ze swoimi czytnikami. @Elkoss Na pewno możesz zarejestrować na swoim koncie amazon, czyli normalnie powinieneś mieć gwarancję. Ale tak jak mówiłem, sam nigdy nie miałem problemów ani się nad nimi nie zastanawiałem. Zadaj nowe pytanie pod tagiem, może trafisz na eksperta.
@Kiper602: Z tego co wyczytałem w internecie, to musiałbyś odpłatnie zdjąć Special Offers na Amazonie. Wtedy twój Kindle staje się zwykłym Kindlem, za którego zapłaciłeś normalną cenę i przyjmą go do reklamacji.