Wpis z mikrobloga

  • 0
@AustralianV8: Niby dlaczego. Przecież naród Polski doskonale zdaje sobie sprawę, że pis z tym jegomościem na czele przedłużą swoje rządy. Przykre, ale jestem realistą.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: serio nie widzisz nic dziwnego w cenie >500PLN za ~5cm3 poliuteranu?
gdyby mi było to potrzebne to bym sobie po prostu wydrukował, widziałem już gotowe projekty, gdybym koniecznie chciał odlew to nawet z wydruku zrobiłbym sobie formę, ale dodatkowego źródła dochodu nie potrzebuję
  • Odpowiedz
serio nie widzisz nic dziwnego w cenie >500PLN za ~5cm3 poliuteranu?


@Deska_o0: XDDD myślenie woke 19latka

to tak jakby mówić o mona lisie że to kawałek płótna i trochę dm3 farby — wielkie mi rzeczy

nikt Ci nie każe tego kupować
  • Odpowiedz
@PeterGosling: ocho z braku argumentów w nietrafne ad personam i jakieś przykłady z dupy, Mona Lisa to dzieło sztuki, oryginał jest jeden oraz ma ponad 500 lat tutaj nawet nie wiadomo kto jest autorem oryginału na którym wzorował się sprzedający, nikt mi nie każe kupować ale i nikt nie zabroni mi komentować, to twoja strona że atakujesz mnie z pianą na pysku tylko dlatego że śmiałem wyrazić swoją opinię?
  • Odpowiedz
ocho z braku argumentów w nietrafne ad personam i jakieś przykłady z dupy


@Deska_o0: to że ty nie widzisz argumentów to już tylko i wyłącznie twój problem

Mona Lisa to dzieło sztuki, oryginał jest jeden oraz ma ponad 500 lat


@Deska_o0: dobitnie pokazujesz to w tym miejscu. Morda morawieckiego z wielkim nosem jako wieszak na klucz to też jest dzieło sztuki (kilkatysięcy razy mniejszej skali niż mona lisa, ale wciąż
  • Odpowiedz