Wpis z mikrobloga

@vulfpeck Na kogo ma głosować bezdzietny Polak w okolicach 30 roku życia? Na PiS który rypie go ciągłymi daninami solidarnościowymi. Na PO które licytuje się z PiS-em, a jednym z filarów kampanii jest prawo aborcyjne?

Czy może na Konfę która jest gotowa przywrócić obowiązkowe kręcenie wora(Memcen w debacie z Petru od tego tematu uciekał jak tylko mógł)?

Hołownię i jego zbioru "spadów" z PO nikt już nie traktuje poważnie.

W tych wyborach
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Mężczyźni w Polsce ogólnie też rzadziej kończą studia i osiągają gorsze wyniki w nauce.

>Na kogo ma głosować bezdzietny Polak w okolicach 30 roku życia? Na PiS który rypie go ciągłymi daninami solidarnościowymi. Na PO które licytuje się z PiS-em, a jednym z filarów kampanii jest prawo aborcyjne?


@DonTadeo: Na dobry początek to warto zacząć myśleć kategoriami konstruktywnymi i przede wszystkim samodzielnie. Zamiast ciągle przerzucać się tekstami kto to
  • Odpowiedz
Zamiast ciągle przerzucać się tekstami kto to kogo nie lubi i co kto o kim mówi, spójrz na to co realnie te partie proponują,


@aegispolis: Tak, udawajmy na przykład, że KO wcale nie ma w programie boostowania kobiet kosztem pracujących mężczyzn o którym mówi np. Tusk XD PO na które głosowałem wiele lat temu to już nie jest ta sama partia - dlatego też więcej na nich nie zagłosuję. Nie mówię
  • Odpowiedz
Tak, udawajmy na przykład, że KO wcale nie ma w programie boostowania kobiet kosztem pracujących mężczyzn o którym mówi np. Tusk XD


@CyfrowyD: Ok, to pokaż to w ich programie. Może będziesz pierwszym Konfederatą, który faktycznie przeczytał program innych partii. Ty się lepiej skup na programie gospodarczym Konfederacji, który nie istnieje, zaorany przez Mentzena, bo okazał się żartami xD
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Podejrzewam że większość z tego elektoratu to jakieś leśne dziadki, emeryci+rodziny. Młodzi mężczyźni raczej nie mają żadnej alternatywy w tych wyborach a gadanie że "trzeba iść żeby *** odsunąć" można rozbić o kant ch. Ja nie idę, niech igrzyska trwają dalej aż ta cała Jenga się rozsypie, mam to gdzieś xd w razie czego taktyczna spiertolka do Niemiec xd tak jestem centrystą, tak Tusk nie jest dla mnie żadna alternatywa,tak
silnikAtrakcyjny - @vulfpeck: Podejrzewam że większość z tego elektoratu to jakieś le...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
@vulfpeck Przeciez dla przeciętnego bolaka największym zagrożeniem jest kto sie z kim rucha, a nie jakieś katolibany czy inne gówno uderzajace w podstawowe prawa obywatelkie. Wystarczy, że pis wyjmie z szafy gejów i ciapakow i ugra na tym parę punktów procentowych na zakompleksionych burakach
  • Odpowiedz
W tych wyborach nie ma dobrej opcji i faceci zdają się głosować wedle swego światopoglądu.


@DonTadeo: to prawda. Januszostwo głosuje na Konfę i PiS z powodu jedzenia robaków, gejów i zakazu wypierdzianego Passeratti.
  • Odpowiedz
@vulfpeck ja #!$%@? xD z tego wynika że gdyby prawo głosu mieli tylko mężczyźni to pis z konfederacja pewnie miałby większość konstytucyjna i mógłby zrobić wszystko np. Wprowadzić ustawę zakazująca kobietom pracy, skąpego ubioru i nakazująca posłuszeństwo mężowi xD

#!$%@? nic się nie rozwinęliśmy cywilizacyjnie, nic a nic
  • Odpowiedz
Ok, to pokaż to w ich programie.


@aegispolis: Proszę, jeżeli chodzi o nowe propozycje wyborcze: https://tujestprzyszlosc.pl/propozycje-programowe/
Masz między innymi: "1500 zł Babciowego
Dla każdej matki powracającej po urlopie macierzyńskim do pracy" - zupełnie pomijają, że i mężczyźni zajmują się dziećmi. Oferta ta nie jest do nich skierowana. Z czyich pieniędzy to będzie sponsorowane? Z pieniędzy mężczyzn, którzy i tak dopłacają już średnio 200 tyś plnów do emerytury statystycznej kobiety. Żadnych punktów
  • Odpowiedz