Wpis z mikrobloga

  • 0
@SayNoToPrzegryw uwielbiam spierdotripy przy mrozie, nie włączam ogrzewania nigdy i nawet jak jest -10 to śpiew przy otwartym oknie, ogólnie rzecz biorąc uwielbiam jak jest mi zimno

pozdrawiam
@Zoyav: Mamy jeden problem w tym rozumowaniu…. Mówisz o pojedynczym epizodzie w porze roku zwaną „polską zimą”. Mróz i śnieg to zaledwie 3% tej pory roku. 97% to szaruga, deszcz, wiatr i wilgoć z dodatnią temp, chlapą, roztopami i brakiem słońca. Wiec skończ zyc urojeniami o nieistniejącym prawie w ogóle w polskim klimacie mrozie XD
@Zoyav:

taką pogodę też kocham, kocham jesienną pizgwawicę, krótkie dni, dla mnie tak mogłoby być cały rok

No… to należy Cię eksterminować oraz stałe do piachu sprowadzać, bo tacy jak ty przyciągają szybciej swoim #!$%@? #!$%@?, polski typowy klimat
dzieciarnia w szkołach, ruch na drogach mniejszy


@WstretnyOwsik: wut. Przecież właśnie jak dzieciarnia ma wolne to nagle ruch w godzinach szczytu maleje o 50% bo nie trzeba już Oskarków i Julek zawozić SUVem pod szkołę kilometr dalej.

Z resztą się zgadzam, ale to jest dla mnie jakieś nieżyciowe.
@Zenek_: ale jakich temperaturach? Przeciez teraz nawet nie jest goraco, dzisiaj to co najwyzej duszno, ale to nawet nie zwiazane z temperatura