Wpis z mikrobloga

w Krakowie rządzi opozycja


@Mpocieszka: prezydent Krakowa od lat startuje jako niezrzeszony, marszałek województwa małopolskiego przynależy do PiS, a sama impreza nie ma statusu lokalnej - jest to impreza ogólnopolska, organizowana przy znaczącym zaangażowaniu Rządu
  • Odpowiedz
@aleksc: I dlatego fajnie by pasowała do placu Jana-Nowaka Jeziorańskiego (zepsutego "pięknym" pomnikiem Kuklińskiego), ale się Pan Artysta Mitoraj sfochował że "jego rzeźba jest godna Rynku i nie wolno jej przenieść". #!$%@?ąc od wartości artystycznej (przesytu Mitorajem dostaje się po Walencji, gdzie jego rzeźba stoi co kawałek w tym miasteczku Calatravy), to zachowanie twórcy to dziecinada do kwadratu.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85 #!$%@? się totalnie na siłę i zdjęcie specjalnie zrobione żeby dopisać do niego jakąś gówno historie. Jakby zdjęcie było zrobione z na wprost to pewnie nic by nie było zasłonięte. Ta głowa jest w takim miejscu że już pewnie nie raz była zasłaniania przeróżnymi rzeczami przy okazji różnych imprez. Bardzo daleko mi do pochwalenia tych pseudo igrzysk, byłem ich przeciwnikiem od początku ale pisanie takich gówno tendecyjnych historyjek mnie po prostu
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: ze sztuką to jest taki problem, że najczęściej decyzję czy coś jest wartościowe czy też nie podejmuje kilku ludzi którzy później wmawiają wszystkim jakie to genialne. Jak dla mnie ta głowa to kawałek złomu, w której mogłaby być toaleta.
  • Odpowiedz
@conamirko: A rządzi tylko dlatego, że mądre głowy z PISu do wyborów wystawili wassermanową i jak cały Kraków chciał się dziada pozbyć tak PIS zapewnił mu następną kadencję ;)
  • Odpowiedz