Wpis z mikrobloga

PZPN podbijcie cenę najtańszego biletu do 500zł a frajerzy i tak przyjdą, bo z kibicowania zrobiły się pielgrzymki do Lewandowskiego normictwa (nie lubię tego słowa ale tu pasuje jak ulał). A wynik to oj tam, ważne czy lewandowski podpisze mi się na koszulce, albo czy odda swoją zapoconą mojej horej curce.

Jaka widownia tacy piłkarze. Kiedyś race, przyśpiewki, ogień a teraz od czasu do czasu anemiczne poklaskiwanie i machanie szalikami jak NPC-ty. I to już się nie zmieni bo PZPNowi to bardzo na rękę. Aha i piłkarzyki mają was w piździe, nie grają dla was tylko dla siebie, nie zasługują na jakiekolwiek wsparcie. Ja wiem, że to wasze pieniądze, ale #!$%@? są jakieś granice. #mecz #reprezentacja
cinu4 - PZPN podbijcie cenę najtańszego biletu do 500zł a frajerzy i tak przyjdą, bo ...

źródło: image_2023-06-22_185800749

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Byłam w zeszłym roku na meczu w Brukseli, gdzie wygrywaliśmy 1-0 a skończyliśmy 1-6. Wiadomo, reprezentacja Belgii w Europie jest jedną z lepszych, ale nie ukrywam, że trochę smutno mi było. Ale #!$%@? z Mołdawią przegrać to już naprawdę trzeba być ułomnym. Osobiście byłabym bardzo #!$%@? i wcalę nie dziwie sie kibicom, że ich zwyzywali po meczu xD więcej na mecz tych patałachów nie pójdę.
  • Odpowiedz