Wpis z mikrobloga

Na #!$%@? ci debile z UMŁ zasadzili na Rondzie Sybiraków kwiaty i rabatki, skoro są tam ścieżki rowerowe i trzeba wyhamować praktycznie do zera, żeby to gówno bezpiecznie przejechać i przez te kwiatki jakiegoś rowerzysty nie #!$%@?ąć? Rozumiem trzeba dać zarobić szwagrowi ogrodnikowi, ale po co narażać przy tym rowerzystów xd?

#lodz ##!$%@? #polskiedrogi
zrobmysobierewolucje - Na #!$%@? ci debile z UMŁ zasadzili na Rondzie Sybiraków kwiat...

źródło: c105c1cf-2b07-488e-a831-44e2880cc320

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@sargento: ale rowerzysta absolutnie nie ma pierwszeństwa. pierwszeństwo ma tylko znajdując się na przejeździe, wjeżdżając na niego już tego pierwszeństwa nie ma.
  • Odpowiedz
@zrobmy_sobie_rewolucje: poza tym, nie wiem jakim cudem przeszkadzaja ci te kwiatki, bo wcale wysokie nie sa i spokojnie wszystko widac. Moglbys sie przypieprzyc do gorszych miejsc z kwiatkami - jak np. prawoskret z Struga w Kościuszki. W tym miescie nic dobrego nie moze byc, bo zawsze sie znajdzie ktos taki jak ty, ktoremu kwiatki (do 50cm wysokosci) przeszkadzaja. Najs
  • Odpowiedz
@zrobmy_sobie_rewolucje: no nie wiem, niech beda dwa razy wyższe, to wciąz wg mnie widoczność jest wystarczająca. Jeszcze z dosc niskim podwoziem i nigdy nie mialem problemów na tym rondzie by zauwazyc pieszych/rowierzystów. Ogolnie kolezko troche Gebbelsem zajezdzasz i wykrecasz sie na ofiare xD. Jeśli zalezy ci na bezpieczenstwie - napisz do ZZM/ZDIT - https://lckm.uml.lodz.pl/Issue/New Co do kochanowka, to odpowiedz, ze wszedzie widzisz Zdanowska. Pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz