Wpis z mikrobloga

Nie mogę znaleźć kluczy do mojego #ford #mondeo MK4. Czy możliwe jest że zostały w środku i się zaryglowały?
Przyjechałem autem, wyszedłem i zatrzasnalem drzwi, wyjąłem rzeczy z bagażnika i zamknąłem bagażnik. Czy możliwe że w takim scenariuszu auto by się zaryglowało?

#samochody #mechanikasamochodowa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hipodrom sam tak zrobiłem ze dwa razy ze wysiadłem z samochodu poszedłem do bagażnika i go otworzyłem, zamknąłem wtedy auto żeby mieć wolne ręce a kluczyk został w bagażniku, zamknąłem bagażnik z kluczykiem i d--a :)
  • Odpowiedz
  • 0
@rajman: ale teoretycznie wg instrukcji nie powinno nastąpić automatyczne zaryglowanie prawda? Sądząc po tym skrinie wyżej. Bo otworzyłem drzwi od bagażnika. U ciebie było tak samo?
  • Odpowiedz
  • 0
@rajman: znalazłem klucze... Były na szafie, nie pamiętam żebym je tam dawał nawet... Zamówiłem już gościa od otwierania awaryjnego ale zdążyłem odwołać:p
  • Odpowiedz
@hipodrom No to git ze znalazłeś, sam się nie zarygluje po tym jak wysiądziesz. Ja świadomie zamknąłem auto z otwartym bagażnikiem i wtedy jak zamkniesz klapę to całe auto się zamyka.
  • Odpowiedz