Wpis z mikrobloga

Hmmm chyba będzie jakaś operacja desantowa przez Dniepr. Ruskie telegramy donoszą że jest spory ruch ukraińskiej logistyki w tamtą stronę.


@selflessness: Jak ja czytam te newsy to chciałbym się przenieść w czasie do końca wojny i mieć już spokój xD. Kolejny desant w ciągu tygodnia. Ostatnio szedłem spać to się okazło że trwa desant w Nowej Kachowce który jak zwykle okazał się fejkiem. Kilka tygodni temu Ukraina już zdobywała według wykopków
@Koniasz zgoda, tylko wcześniej był hałas po zgromadzeniu kilku pontonów i barek i rajdach specjalsów. Ruchy na zapleczu i uderzenie na mosty to poważniejsza sprawa.

Oczywiście może być też tak, że nic się nie wydarzy xD
te wszystkie opinie według wykopków są z tobą w pokoju? albo ja przeglądam inny tag albo ty masz jakieś zwidy


@Konigstiger44: Nie chce odpowiadać na to pytanie ponieważ odpowiedź mogłaby być dla ciebie obraźliwa. Ale do okulisty to się powinieneś wybrać albo neurologa.
zwyczajnie nie ma takich opinii a ty notorycznie stawiasz chochoła w postaci wydumanych "opinii wykopków" z którymi bohatersko walczysz XD jaka jest nagroda za taką walkę? pół rubelka jest aby?


@Konigstiger44: Ale w sensie że nikt kilka tygodni temu nie spamował pod tagiem tym że Ukraina już zaraz przeprowadzi desant przez Dniepr bo media zaczęły pisać o ukraińskich żołnierzach po rosyjskiej stronie ?