Wpis z mikrobloga

Ja tylko pragne wam przypomniec, ze VIP Detoks proponowal przedluzenie terapii praktycznie po kosztach za pol darmo Majorowi. No i wtedy pojawia sie on na bialym rumaku. Zboczeniec z Krzyzowej ktory namawia Majora na zakonczenie terapii i nie korzystanie z tych chyba dodatkowych 2 tygodni albo miesiaca za pol darmo. Raz, dwa, trzy podjezdza pod osrodek i zabiera Strusia. Po drodze peyrdoli mu rozne glupoty i wrecza mu "hehehe energetyka nitro". Dwa dni pozniej Wojtus zostaje znaleziony w lesie Zwierzynieckim z wiadoma substancja w reklamowce.
Na takich jak ty Slaweczku to szkoda sliny.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz kamil-tika - Ja tylko pragne wam przypomniec, ze VIP Detoks proponowal przedluzenie t...
źródło: a81b646e7b8bd5e138fdc027b24fc923
  • 6
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Desire22: Niby też tak myślę, ale szansa zawsze jakaś była. Gdyby jeszcze posiedział 3 tygodnie to może coś by zaczęło docierać do jego głupiego łba.

Zwłaszcza że on mimo wszystko wstydził się i nitro i chlania, i miał liczne przerwy, więc to nie było całkiem tak, że nie ogarniał, że to niszczy.

Jeśli to prawda z tą propozycją terapii, to kolejna kotwica w plecy nietypowemu centaurowi.
Ta terapia i tak byla bez sensu, przeciez on nie wiedzial po co tam poszedl. Myslal, ze jak dyplom dostanie to sluzby dadza mu spokoj.


@Desire22: z drugiej strony na tych obrzydliwych filmach z samochodu srawka było widać, że major wypowiada się bardziej płynnie i prezentuje bardziej sensowne wypowiedzi i tok rozumowania niż przed wyjazdem. Druga sprawa - okresy największego cugu przypadały u majora zawsze gdy upadały manipulacje "czarnych szprych" srawka