Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam roweru crossowego do ok. 3000 zł. Szeroko polecany jest Trek Dual Sport 2 gen 4, chociaż z tego co czytałem, dużo płacimy tu za firmę i ramę.
Czy zna ktoś może jakiś lepszy wybór w podobnym budżecie? Może jakiś Rockrider? Aktualnie tego Treka można wyrwać za ok. 2700 zł.
#rower #rowery #rockrider
  • 3
  • Odpowiedz
Szeroko polecany jest Trek Dual Sport 2 gen 4, chociaż z tego co czytałem, dużo płacimy tu za firmę i ramę.


@LeslieDancer: chyba większość tej kwoty idzie na ramę i nazwę bo bardziej podstawowego osprzętu to się nie da zamontować, chyba że wolnobieg zamiast kasety. Korba na kwadrat, tragiczny uginacz sprężynowy, waży też nie jakoś mało, do tego podstawowy osprzęt Shimano, meh. Jedyny plus ze w miarę ładny.
Decathlon z crossowych
  • Odpowiedz
  • 0
@MoonlightSh: ale jest sens kupować coś jeszcze tańszego? Bo droższego raczej nie chcę, jeżdżę czysto rekreacyjnie trasy po kilkadziesiąt km raz czy dwa na tydzień. Już miałem szosę za ponad 4 tys. no i no był to sprzęt na moje potrzeby aż nadto.
  • Odpowiedz
@LeslieDancer: pewnie że jest sens, jeśli Ci nie przeszkadza mało "prestiżowy" napis na ramie to za tę kasę możesz mieć lepszy rower albo podobny za mniejsze pieniądze. Obczaj sobie rowery np. Lazaro, często polecane za dobry stosunek ceny do jakości, odpowiednik tego Treka będzie pewnie za około 1,5k pln.
  • Odpowiedz