Wpis z mikrobloga

Lata kompromitowania się po całości polityków w mediach, a wykopki myślą, że słaby występ Mentzena, na który się kiepsko przygotował, zaważy na wyniku wyborów, bo armia trolli odpaliła ataki na niego.

Już po programie u Stanowskiego wieszczono mu rychłą klęskę, bo rzekomo nie wybrnął kilka razy i jakoś nie widać tej klęski. Hejt Park z nim w roli głównej obejrzały miliony unikalnych użytkowników, tutaj nie ma 500k.

Przypomnę tylko, że Rysiek Petru zaorał się X razy wręcz w kompromitujący sposób, a słabszy wynik dostał w sumie tylko z tego powodu, że z PO nie da się rywalizować, bo każdą konkurencję zniszczą, tak jak teraz Hołownię. Partie centrowe mogą sobie mieć po 20 % poparcia rok przed wyborami, ale pół roku przed mają już poniżej 10, bo im bliżej wyborów, tym więcej osób chce głosować na PO, bo "anty PiS". W przeciwnym razie ludzie, którzy chcieliby na niego głosować, zagłosowaliby i tak.

#konfederacja #polityka #bekazneuropy #bekazpo #takaprawda #4konserwy
  • 8
niech cię dalej boli dupa że ci tyrają bożka


@Nodafaq: nie boli, bo nie jest dla mnie żadnym bożkiem, a Konfederacji daleko do idealnej partii dla mnie (jestem libertarianinem), ale...na kogoś trzeba. przestań więc pisać farmazony