Wpis z mikrobloga

#bonzo Uszat ty o suchym już nie wypowiadaj się bo sam nie jesteś lepszy, 1. jesteś patologią jak cała ta szkolna 17 bo jakbyś potrafił zapewnić swojej surce (córce) godne normalne życie nie robiąc z siebie meliniorza grzebiącego w hasiokach to byś tą patologią nie był, a co do opinii o suchym mimo jaki był taki był miał lepszą niż ty 2. jak mnie #!$%@? te twoje faflunienie "ooo majora nie ma a ja jestem pstryk" te ciągłe wywyższanie się że niby lepszy jesteś od suchego, nadal chlejesz wódę i my wykopki stagu bozno to wiemy, róznica jest taka między wami że Major od małego miał #!$%@? życie i musiał sobie radzić na różne sposoby a ty sam na własne życzenie #!$%@?łeś życie, drugą róznicą jest to że mimo upośledzonego umysłu major nie założył rodziny mimo że bardzo tego chciał a ty mimo upośledzonego umysłu założyłeś rodzinę i to #!$%@?łeś bo odebrano wam dziecko bo żyliscie i zyjecie nadal na melinie a trzecią róznicą jest to że mimo jaki był suchy taki był to on był i będzie lubianą osobą niż ty uszacie jesteś i będziesz DOŁEM BENC. I nie udawaj na swoich gniotach inteligętnego bo to wychodzi na odwrót ci BENC.
AntyMelinAntyCentaur - #bonzo Uszat ty o suchym już nie wypowiadaj się bo sam nie jes...

źródło: 73b27ebf94fcad4f8e838072d5ce9dc927762e8cae19dba76b133c5330491161

Pobierz
  • 1
@AntyMelinAntyCentaur: myślę, że szkoda pisać temu kretynowi bonzo takie teksty, bo on tego i tak nie rozumie. Jak on pitoli, że brakuje nam strymów... Nikt tutaj tak nie napisał nawet dla beki. On ma urojenia, on nie wie co mówi, coś mu się wydaje i pitoli głupoty. Najlepszy przykład na to, że nie wie co gada bonzo sfel to np.
1. to że nie pije.
2. unika tematu surki (córki)
3.