Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Hmm @m__b oraz @a__s na cudownym wypoku 2.0 znowu zły obraz podpina z innego wpisu po kliknięciu. Tym razem zrobiłem dla waszego zespołu dev screena. Obraz jaki z jakiegoś powodu po powiększeniu wyświetla mi sie u kryspina, pochodzi z wpisu z gorących z wczoraj: https://wykop.pl/wpis/71780953/wpis

P.S Jesli klikniemy w link pod "źródło" to działa on prawidłowo. Problem jest z oknem embed z szybkim powiększeniem obrazka.
grubson234567 - @Kryspin013: Hmm @m_b oraz @a_s na cudownym wypoku 2.0 znowu zły obra...

źródło: bug

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@grubson234567: UI ma od #!$%@? bugów, np wyszukiwanie na stronie szuka ci też w okienku od powiadomień nawet jak jest zakryte.

Albo jak skalujesz stronę to się dzieją rzeczy niestworzone. Weź zeskaluj sobie np stronę na 160% i kliknij fullscreen w odtwarzaczu na yt. Przeładuje ci się strona XD

Zgłaszałem to już kilka miesięcy temu ale #!$%@? zrobili od tamtego czasu.

A jaj z nowy UI jest więcej np #!$%@? całkowicie
  • Odpowiedz
Wydawanie pieniędzy na edukację nieutalentowanych dzieci to marnotrawstwo.


@Kryspin013: nie no, to akurat prawda. Tyle pieniędzy idzie na edukację, a gimbusy wciąż wierzą w cudowne pomysły konfederacji typu 'gdy zlikwidujemy podatki, staniemy się bogaci' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz