Wpis z mikrobloga

Fajnie gdyby, któryś z kanałów, np Obszar Badawczy zrobił jakiś film odnośnie Dryblasa, który dobitnie przedstawiłby sytuację i to jaki wpływ na śmierć Majora miła ten popapraniec.
J----y socjopata przez telefon mówi ,,A ja nie wiem zapił się no, a skąd ja mam wiedzieć, no nie wiem, wstałem i już nie żył, dobra idę spać dalej'' Dobrze by było zestawić to jego ,,a ja nie wiem'' z shotami jak go odpuszcza do chlania spirytusu, jak mu wsadza kij od szczotki do buzi, jak śmieje się kiedy Major w stanie totalnego upojenia rzyga pod siebie.
Ten bydlak walnie przyczynił się do tego, że tak wybitna postać polskiego jutuba wzięła i umarła. No właśnie, wzięła i umarła czy może ktoś jej w tym pomógł?
Socjopata nawet przez telefon gadał tak, jakby nic się nie stało. Typ wykorkował mu na chacie a on spać idzie bo wstał o 18 i już znowu śpiący.
Tu muszą zostać wyciągnięte jakieś konsekwencje, tu powinno być dochodzenie.
I o Rudym też nie wolno zapomnieć, bo wszystko co złe w uniwersum zaczęło się od okupacji Rudego i jego popleczników. Mącenie, intrygi, zdalne sterowanie, reżyserowanie, inspirowanie, podpuszczanie i co najważniejsze podstawianie k--w Majorowi, zwodzenie go i dosłownie HANDLOWANIE NIM. O winie lateksiarstwa nie można zapominać, bo gdyby nie ich sterowanie to by sobie dalej para prezydencka żyła razem.
#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach