Wpis z mikrobloga

#blackpill Siema czy znacie kogoś kto poddał się operacji Usunięcie poduszek Bichata. Dla niewtajemniczonych jest to operacja która usuwa naturalny tłuszcz w okolicy policzków. Sam zastanawiam się nad podjęciem się tego zabiegu ale przeczytałem dużo negatywnych komentarzy odnośnie zabiegu a poza tym patrząc na zdjęcia ludzi przed i po to poza kilkoma przypadkami to nie widać szczególnej różnicy.
Hetman2137 - #blackpill Siema czy znacie kogoś kto poddał się operacji Usunięcie podu...

źródło: fssdfsd

Pobierz
Hetman2137 - #blackpill Siema czy znacie kogoś kto poddał się operacji Usunięcie podu...
  • 4
  • Odpowiedz
@Hetman2137: pomyśl o tym zabiegu jak będziesz miał kratę na brzuchu i nie zauważysz zmian na twarzy. Postaraj się zejść jak najniżej z poziomem tkanki tłuszczowej i nie jedz syfiastego jedzenia, to Ci da więcej niż ten zabieg. Podobno tego nie warto robić bo na starość źle to wygląda, sam się zastanawiałem.
  • Odpowiedz
@Hetman2137 znajoma znajomej zrobiła i wygląda to fatalnie – ma takie proporcje twarzy, że żeby je uharmonizować należałoby raczej zmniejszyć żwacze, a nie wpuklać policzki. Efekt komiczny jak na picrel, wielki łeb z zapadniętymi jak u meciarza policzkami
Sama o tym myślałam, bo nawet przy niskim bodyfacie mam babyface i na swój wiek wyglądam średnio poważnie, ale odstrasza mnie zwisanie i szybsze starzenie skóry po usunięciu spod niej "rusztowania"
drobnenataryfe - @Hetman2137 znajoma znajomej zrobiła i wygląda to fatalnie – ma taki...

źródło: temp_file.png5443413430949939313

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@drylu09: mam bf poniżej 20% ale niestety moi rodzice w młodości bardzo długo zwlekali żeby usunąć mi ogromne migdały w gębie i miałem przez to problem z oddychanie nosem. Kiedy dopiero w wieku 8 lat zdecydowali się na usunięcie ale niestety zapomnieli mnie oduczyć że się nie oddycha ryjem tylko nosem. Sam dopiero zorientowałem się w wieku około 16 lat, niestety to już w ch$# złego mi zrobiło. Jeżeli chodzi o
  • Odpowiedz