Wpis z mikrobloga

Powiedzmy sobie szczerze, że Mentzen wypadł w tej debacie fatalnie. I nie ma sensu zakłamywać rzeczywistości. Elektorat Konfederacji to młodzi męźczyźni w wieku 18-35 lat, tymczasem co ma im do zaoferowania Mentzen:

- szkolenia wojskowe (które de facto kończą się braniem w kamasze)
- nierówny wiek emerytalny, faworyzujący kobiety

Ponadto nie był w stanie odpowiedzieć na proste pytanie, czy powinniśmy wyjść z UE, potem twierdził że te jego główne postulaty to był taki żart.
Jeśli tak mają wyglądać debaty z jego udziałem, to lepiej żeby w żadnej już nie brał udziału.

#konfederacja #mentzen #polityka #4konserwy
  • 27
  • Odpowiedz
@dom_perignon: zatem wskaż mi w którym miejscu Mentzen pomylił się. Nie pytam o to, czy się z czymś nie zgadzasz. Pytam o jakiś merytoryczny błąd. Bo błędy po stronie Petru mogę wskazać z łatwością.
  • Odpowiedz
@dom_perignon: przecież nie powiedział nic, o czym elektorat by nie wiedział. Podobne prognozy były po wywiadzie w WP, w Zetce, po piwie z Mentzenem itd. a jaki był efekt? Wzrosty poparcia. Myślę że przeceniasz wagę wczorajszego wydarzenia. Bardzo dobrze że dyskusja (bo debatą bym tego nie nazwał) odbyła się wczoraj. Do wyborów daleko. Wyciągnie wnioski i następnym razem zrobi lepszy research na temat adwersarza.
  • Odpowiedz
  • 2
przecież nie powiedział nic, o czym elektorat by nie wiedział.


@L3stko: Dziwne, bo ja odnoszę wrażenie, że wiele osób jest zaskoczonych, w tym ja. Bo ja nie śledzę każdej jego wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@dom_perignon: czym jesteś zaskoczony? Że on osobiście popiera, żeby młodzież tuż po szkole średniej przeszłą krótkie przeszkolenie? Przecież było o tym głośno jakieś pół roku temu. Tylko wtedy była afera o ćwiczenia wojskowe i wiele osób myliło to ze sobą. Mentzen nie popiera poboru.
Co się zaś tyczy wieku emerytalnego - oczywiście że najlepiej jest zrównać go, ale wyraźnie powiedział, że to jest aktualnie niemożliwe. Zwróć uwagę, że gdyby zaproponował natychmiastowe
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Ale wścieklizna neuropy dzisiaj, gratulacje za zorganizowanie się. Szczerze to wystarcza mi klarowne stanowisko co do gotówki, imigrantów i rozdawnictwa. Debata pokazała dobre przygotowanie Petru, dobrze go wytrenowali. Mentzen nie poradził sobie, sporo mu brakuje do wyrachowanego złotoustego polityka
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Widzisz, użytkownik @quantero już wie, że jesteś neuropkiem. Wszystko wyszło na jaw.

Ale to jest sekciarstwo niesamowitych rozmiarów. XD

Spróbuj tylko coś niepochlebnego napisać na temat Konfederacji i z miejsca zostajesz LEWAKIEM XD
  • Odpowiedz
@vulfpeck: Prosta dedukcja i analiza jak wygląda Mikroblog. Pozatym pogratulowałem koledze grzecznie organizacji, a ty gościu wyjeżdżasz z jakimiś sektami....stary mniej telewizora zalecam, albo przekieruj te swoje emocje w jakaś dobra stronę xd
  • Odpowiedz
@quantero: Gościu, użytkownik don_perignon to zadeklarowany Konfederata, co możesz szybko sam zweryfikować po jego aktywności na Wykopie. Natomiast ty z miejsca przypisałeś go do mitycznej neuropy, tylko dlatego, że miał czelność skrytykować Memcena za jego wczoraj występ - https://wykop.pl/ludzie/dom_perignon/znaleziska/wykopane

I tak, uważam, że porównanie ciebie do sekciarza, jest w tym momencie i tak bardzo delikatnym przytykiem w twoją stronę.
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Prawda jest taka albo z takich "wolnościowców" się wyrasta i zostaje się spoko człowiekiem (wszyscy ex korwiniści jakich znam to bardzo spoko ziomki). Albo nie i wtedy się zostaje zjebem i dziwakiem, z którego zapewne memcem w domu się śmieje, bo pluje im w twarz a oni klaszczą.
  • Odpowiedz
@Aken: Niezasłużona opinia.. czy przyznanie się do błędu nie jest świadectwem otwartego umysłu ? Gdybym jak jeździec bez głowy, fanatyk który wypiera niewygodne fakty szedł nadal w zaparte... to za takiego bym się uważał
  • Odpowiedz