Wpis z mikrobloga

Wiecie co robi @nazwapl jak wyślecie wniosek o kod-authinfo do domeny, która jest ważna jeszcze 3 miesiące?
Wygeneruje Wam fakturę za przedłużenie na rok oraz na 2 lata i ściągnie sobie opłatę za przedłużenie tej domeny za 3 lata z góry, z karty, którą mieliście podpiętą do konta.

Jak się zgłosicie do BOK, że co oni wyprawiają, to odpiszą, że "no wygenerowała nam się płatność na kończącą się domenę, więc ściągnęliśmy płatność, dziękujemy do widzenia".

Przypadek, 10 minut po kodzie authinfo, 3 miesiące do końca ważności domeny...i akurat teraz sobie wygenerowali płatność...a że na 3 lata, to nawet nie komentują.

#hosting #nazwapl #domeny
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@theqkash: zaakceptowali odstąpienie od umowy, mają przygotować korekty faktur, a środki zwrócić na "konto Nadpłat w Panelu Klienta". Z tego co widzę można zlecić wypłatę na konto bankowe tych środków z konta nadpłat, więc finalnie powinienem je odzyskać.

Nie wiem, czy ten fuckup UXowy pozostanie niezmieniony i osoby z podpiętą kartą będą nadal nieświadomie przedłużały domeny jedynie sprawdzając ceny tej usługi, czy też nazwa planuje to zmienić.
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy ten fuckup UXowy pozostanie niezmieniony i osoby z podpiętą kartą będą nadal nieświadomie przedłużały domeny jedynie sprawdzając ceny tej usługi, czy też nazwa planuje to zmienić.


@maci3nty: a ja znam odpowiedź xD
  • Odpowiedz
Informujemy, że od dzisiaj opłacenie usług nazwa.pl na kolejny okres abonamentowy, które można zainicjować przez Panelu Klienta, będzie wymagało dodatkowego potwierdzenia woli abonenta w tym zakresie.

Dodaliśmy do dotychczasowego procesu kolejny krok, aby w ten sposób zapobiec wszelkim ewentualnym wątpliwościom, o których rozmawialiśmy w kilku ostatnich komentarzach. Dziękujemy za przekazane uwagi.
nazwapl_tk - Informujemy, że od dzisiaj opłacenie usług nazwa.pl na kolejny okres abo...

źródło: panel_klienta_nazwa_pl_wybór_okresu_opłacania_usług

Pobierz
  • Odpowiedz