Wpis z mikrobloga

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #polityka

Może i Nowoczesna poniosła klęskę, ale przynajmniej była wolnościowa. Bo mnie w przeciwieństwie do ciebie, Mentzen, gówno obchodzi, co myśli o mnie katolicki wyborca. Nie uważam też żeby to #!$%@? miało jakiekolwiek znaczenie czy ma się poparcie gimbusów czy nie, a po za tym nie wierzę w likwidację ZUS, obowiązkową służbę wojskową, wyższość kobiet nad mężczyznami. Wiem natomiast jedno- że każdy facet z wiedzą ekonomiczną może ośmieszyć te twoje populizmy, kiedy pojawiasz się na debacie zamiast na Tik-Toku.
(boom)
A idei wolnościowej partii i tak byś nie zrozumiał.
bo-banley - #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #polityka 


Może i Nowoczesna...

źródło: temp_file.png2636422639329557728

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@bo-banley: Dokładnie tak. Memcel nie jest żadnym liberałem, nigdy nie był, to kolejny zgniły polityk, który będzie próbował pogodzić wodę z ogniem i próbować łowić każdego, będzie mówił każdemu to co chce usłyszeć. Bezideowy politruk.
Pan Petru zawsze stał na straży idei liberalnych.
  • Odpowiedz
  • 467
@smak_odbytu: tak, antypolskie jest jak dwóch facetów się za rękę złapie, albo baba aborcje skrobnie. Propolskie jest batożenie tych facetów i śmierć baby w trakcie połogu
  • Odpowiedz
@bo-banley: Nowoczesna tak była wolnościowa, że głosowali ramię w ramię z PO, wszyscy z jednego klucza.

Rysiek wypadł lepiej, ale nie dzięki merytoryce. Nie reprezentował poglądów i programu żadnej partii, a w 90% kwestii mówił to co Mentzen. Jednak trzeba przyznać, że się przygotował w przeciwieństwie do Sławka, który najwyraźniej go nie docenił. Mentzen jeśli chodzi o konkrety wypadł lepiej, ale on widocznie jest słabszym demagogiem. Kompletnie nie potrafi lać wody
  • Odpowiedz
Mentzen jeśli chodzi o konkrety wypadł lepiej, ale on widocznie jest słabszym demagogiem


@obserwator_nsa: xD lepsze żarty miał

Petru liberał xD nawet jeśli ma takie poglądy, to jego formacja jest bardzo nieśmiała i nie wyrażają ich podczas głosowania ustaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Petru nie jest w Nowoczesnej od 2018 ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
jego formacja jest bardzo nieśmiała i nie wyrażają ich podczas głosowania ustaw


@obserwator_nsa: to teraz sobie sprawdź jak głosowała Nowoczesna, kiedy on w niej rządził.
500+ na drugie i kolejne dziecko? Przeciw.
500+ na pierwsze dziecko? Przeciw
Obniżenie wieku emerytalnego? Przeciw

Nowoczesna była JEDYNĄ partią, która w całości głosowała przeciwko 500+.
  • Odpowiedz
@bo-banley: Od dawna wiadomo, że Mentzen, Korwin, Bosak, Braun i reszta towarzystwa to są populiści umiejący jedynie rzucać lotnymi hasłami pokoju "silna polska", "zerowe podatki" i "służba zdrowia jak w Singapurze". Ale w jakiejkolwiek debacie wychodzi z nich wiedza ekonomiczna na poziomie gimnazjum, oraz brak zrozumienia dla problemów społecznych
  • Odpowiedz