Wpis z mikrobloga

#mecz Jak mam ten tag na czarnej liście, tak muszę tą frustrację gdzieś wylać. Człowiek #!$%@? jak niewolnik za marne grosze z naciskiem na #!$%@?, żeby cokolwiek koniec z koncem związać, a tu 11 chłopów nie potrafi wygrać wygranego meczu bo musla o #!$%@? wakacjach ? Ten aktor myslal, że mecz ma 45 min ? To oni nawet nie wiedzą ile trwa mecz, a gdzie tam czas doliczony ? Ja #!$%@? .. jedź #!$%@? n te wakacje i daj spokój. #!$%@? was wszystkich. Kasę na chore dzieci, a do reprezentacji powołać chłopaków z u-17 .. PZPN #!$%@? .. nie mieści mu się w głowie to. To są sportowcy? I co może Fajdej racji nie ma że ich #!$%@? ? Ma .. dramat.
  • 56
  • Odpowiedz
@XYZ91: nie bronię. Tylko uważam, że ludzie którzy wypowiadają się na dany temat, nie znając się na nim, są tak samo żałośni jak piłkarze. Chłopie, nie jesteś na Facebook owym profilu biedronki, tylko na tagu zrzeszajacym wielu pasjonatów piłki nożnej.
  • Odpowiedz
Tzn dajmy na inne sporty, jak.siatkowka, lekkoaktletyka


@XYZ91: sport to biznes, pieniądze idą tam, gdzie jest kasa, spoko, możemy dać 100000 tyś. mln PLN na lekkoatletyke, by obejrzało to 5 osób, super pomysł bulwo xD
  • Odpowiedz
@XYZ91: uważam, że pitolisz głupoty. Bez problemu znajdziesz na tagu posty, które merytorycznie, albo prześmiewczo krytykują patalachow zwanych Reprezentacja Polski. Uderzają w ich zerowy mental, brak jaj i woli walki. Ty natomiast gadasz o jakimś przekazywaniu zarobków, gdy nawet dziecko czytające Giga Sport wie, że hajs zarabia się w klubach.
  • Odpowiedz
@XYZ91 nikt ich nie rozgrzeszą i wszyscy mówią, że zagrali gowno ale teksty o serduchu to zostaw na komentarze pod filmami Borka.

Piłkarze mają ewidentne problemy mentalne, natomiast nie rozwiąże się ich mówieniem pilkarzom że mają #!$%@?ć bo Mariusz w brighton na magazynie zarabia #!$%@?.
  • Odpowiedz
p0lactwo lubi bylejakość. Dość wyraźnie to widzimy, gdy Polska zaledwie zakwalifikuje się na jakieś rozgrywki. Dla nich to już jest sukces XD gawiedź się cieszy. Piłkarze się cieszą, bo pojadą ZA GRANICĘ XD
Ten naród nie wie, co to jest konkurencyjność, nie umie rywalizować. Nagradzana jest mierność i przeciętność
  • Odpowiedz
+ sorry kolego, ale nie wiem, jak można tak przeżywać losy tych piłkarzyków xD

Tzn. wiem, że można, bo robi tak co drugi pijany wujas, ale zawsze mnie to śmieszy xD jak można tak personalnie odbierać te porażki kopaczy zamiast śmiać się z tego i z memów xD

Rozbraja mnie, że wczorajsze wydarzenia zadecydowały o złym humorze niektórych randomowych ludzi na nadchodzące dni xD przecież to jest jakaś abstrakcja
  • Odpowiedz
piłkarze za zgrupowanie, które trwa w okolicach 10 dni, dostają 1000 złotych. Jeśli ty robisz delegację za 10 dni w wysokości 1000 pln, to nieźle dajesz się dymać.


@Jakovv: Reprezentacja to nie jest ich prywatny folwark, firemka tatusia czy januszex. Nie ma przymusu, nie pasuje, bo wolisz grać w klubie czy latać po galeriach, to otwarcie mówisz "nie jestem zainteresowany grą" i nie ma najmniejszego problemu. Ja mam w dupie te
  • Odpowiedz
Np I uważasz że jest to dobre


@XYZ91: no ale już ktoś wyżej napisał, PZPN nie płaci tym ludziom, my im płacimy kupując produkty firm które sponsorują ten sport, a znając życie i patrząc na siatke korporacji, kupując chleb w sklepie osiedlowym dorzucasz kilka groszy do tego interesu

btw spytaj 3 losowych ludzi na ulicy żeby wymienili 3 siatkarzy, 3 piłkarzy i 3 lekkoatletów którzy aktualnie biorą czynny udział w rozgrywkach
  • Odpowiedz
@XYZ91: chłopie zajeb sobie harnolda na dobry początek dnia bo widzę że dalej ciebie trzyma po wczorajszym. jak można być tak prymitywna jednostka gdzie jedynie czego od życia się wymaga to żeby reprezentacja kopała na jakimś wysokim poziomie xD
  • Odpowiedz