Wpis z mikrobloga

byliby debilami, jakby zaczęli się lizać z pisem mając antyrządowych wyborców


@niezdiagnozowany: byliby debilami, jakby nie wykorzystali 15% poparcia i dobrych teczek od PiSu. Mentzen więcej niż MinFin nie wywalczy.
@Jakovv: oczywiście, że Mentzen nie postąpi jak większość jego wyborców tego nie chce bo byłoby to polityczne samobójstwo to po pierwsze.

Po drugie, PiS by ich wchłonął wchodząc z nimi w koalicję, a Bosak to dobrze pamięta bo sam tego doświadczył.

Po trzecie Konfederacja jest nastawiona na długi marsz. Oni nie chcą być koalicjantem m, szczególnie w takiej koalicji. Zapewne ustawia się w roli partii, która wspiera określone pomysły, nie wchodząc
Po trzecie Konfederacja jest nastawiona na długi marsz


@niezdiagnozowany: xd na długi marsz to jest nastawiona komunistyczna partia polski, chociaż nie wiem czy drugi raz komuchom to wyjdzie. Dziambor mówi, że koalicja będzie. Nie mam powodu, żeby mu nie wierzyć, tym bardziej, że został wyrzucony z konfederacji, bo sprzeciwiał się ruskim kuuuu... Korwinowi :)
Jeśli z partii wylatuje Dziambor bo krytykuje Korwina za oskarżanie Ukraińców o ludobójstwo w Buczy, to #!$%@?ć
@Jakovv:

Dziambor mówi, że koalicja będzie. Nie mam powodu, żeby mu nie wierzyć, tym bardziej, że został wyrzucony z konfederacji, bo sprzeciwiał się ruskim kuuuu... Korwinowi :)


Dziambor to od 2019 r. kombinował jak spieprzyć z Konfederacji, bo go Korwin, Mentzen i Berkowicz załatwili w prawyborach i dzieki temu Mentzen z Berkowiczem wzieli schede po Januszu. W dodatku Mentzen marginalizował Dziambora w prawyborach na posłów, przywoził w teczkach kandydatow, a w
ma interes wchodzic do rządu z partia


@niezdiagnozowany: stołek Ministra Finansów

tak latwo rezygnowac z mandatu


@niezdiagnozowany: Poparcie zacznie im spadać, w wyniku kolejnych wyborów przyśpieszonych. Głównie dlatego, że po drugich wyborach przyśpieszonych, opozycja i pis zda sobie sprawę, że nie przekonają betonu z drugiej strony. Więc zacznie się wyciskanie konfederacji

Widze, ze masz szklana kule, zazdroszcze


@niezdiagnozowany: mam sondaże, które jasno pokazują, poparcie pisu stoi. Opozycji też stoi.