Wpis z mikrobloga

Cześć wykopowicze, to mój pierwszy wpis i pisze do was z pytaniem... Czy jest sens iść na batalie z pocztą Polską i da się to wygrać? Wraz z dziewczyną pracujemy zdalnie, i często otrzymujemy dokumenty które MUSZĄ być wysyłane poprzez pocztę Polską... Problem jest w tym że nie otrzymujemy danych dokumentów bo ów listonoszowi nie chce się wejść po schodach na góre / zadzwonić abym zszedł po listy. Na złość poczta wprowadziła jeszcze usługę "Doręczenie na życzenie" za jedyne 5zł, mam płacić dodatkowe 5zł za to że komuś się nie chce wejść na góre po schodach lub zadzwonić VS udać się do placówki pocztowej i stracić około 2 godzin życia (placówka w której są listy jest katastroficzna i zawsze są godzinne kolejki, dla uściślenia Warszawa Targówek / Bródno). 2 godziny jest mi bardzo ciężko poświęcić, i o wiele bardziej wole je przekazywać na aktywność fizyczną niż czekanie wśród starszych osób które chcą opowiedzieć o swoich problemach na poczcie...
  • 4
  • Odpowiedz
@Zizibo: Chce Ci sie z koniem kopac? Znasz kogos kto z poczta wygral? Chyba ze Twoim wujkiem jest sasin :P

Miras ja mialem noge w gipsie (nie wychodzilem z domu) i awizo w skrzynce. Listonosza drugie pietro przeroslo.
Co prawda mina pani w okienku bezcenna ale i tak to nic nie zmienilo.

Jkbys przesledzil troche temat to bys sie dowiedzial ze listonosze Z PREMEDYTACJA nie bior wszystkich przesylek na rejon tylko czesc z nich awizuja zanim jeszcze z
  • Odpowiedz
da się jakoś wnioskować o to?


@Zizibo: Nie wydaje mnie sie.
Za duzo znajomych krolika kreci tam pewnie lody.
Ani poczty, ani ZUSu nie zaorasz.

Nikt nie pozwoli zeby koryto wyschlo :)
  • Odpowiedz
@Zizibo Możesz udać się na pocztę i wypisać specjalną deklarację aby listy polecone były wrzucane do skrzynki. Musisz wtedy mieć od nich naklejkę "R" na skrzynce. Jednak nie działa to gdy na liście są potwierdzenia odbioru lub listy sądowe, karne. Jednak listonoszy jest na tyle mało w tym momencie, że z góry wypisują te awiza
  • Odpowiedz