Wpis z mikrobloga

jaki trzeba mieć budżet, żeby znaleźć sensowny hotel all inclusive? Kierunek nie jest tak istotny, byłem raz w grecji na zakynthos i się poważnie zawiodłem jakością hotelu.. niby 4 gwiazdki, ale to była tragedia (chociaż większości ludziom na miejscu jedzenie smakowalo, a moim zdaniem było tragiczne).

więc może być inny kraj, wymagania to tak:
-ładny hotel, z czystymi dużymi basenami, miejscami do leżenia itd, DOBRYM jedzeniem, alkoholem. Tak, żebym nie musiał drugieg tyle co wydam na biuro podróży wydawać na jedzenie w knajpach.. + siłownia w hotelu lub blisko

W jakim kraju/biurze szukać tak, żeby się nie rozczarować?

#wakacje #wycieczka #podroze
  • 24
@programista15cm: ale do dobrych knajp to sobie wole pochodzić jak będę zwiedzał jakieś miasto czy nawet w PL, na takich wakacjach na basenie w all in chciałbym po prostu takie jak normalne, ale dobrej jakości.. nie wiem czy wymagam tak dużo.. tzn jak sam robię zakupy to nie kupuej najtanszych produktow, nie wiem czy kumacie o co mi chodzi.

@jalop @qmato raczej nei chce najtanszego, bo wiem, ze ta jakosc tam
@PanLodowegoOgrodu: no ja kumam. Często w all inn jest chamsko wszystkiego na ilość, a nie jakość. Też zobacz kto tam jeździ. Takie Grażyny to i tak kupuja wszystko najtańsze więc dla nich raj bo to samo tylko nielimitowane...

Inna sprawa to lokalny rynek. Byłem teraz trzy tygodnie na Majorce to w życiu nie jadlem tak niedobrych pomidorów. A nie jestem zbyt wybredny (_ )
Już w
@PanLodowegoOgrodu: sprawdź ofertę exim tours np. w kierunku Albania, osobiście wróciłem własnie z pobytu w hotelu supreme koło Durres i poza siłownią nie brakowało niczego, na stronie widziałem że są jakieś hotele z siłką w ofercie
Szczerze zalezy czy na własna rekę chcesz jechać czy ogarniasz przez biuro podróży, w 2 osoby to przeważnie 8/9k i juz jest fajnie, jezeli się chce miec lepszy standard to oczywiscie sa i takie za 20, ale wydaje mi się że jest to dość indywidualna opinia
@PanLodowegoOgrodu tak naprawdę takie hotele znajdziesz w Grecji, Turcji, Hiszpanii, we Włoszech itd itd.
Kwestia jest taka że najdrożej Ci to wyjdzie we Francji czy właśnie w Italii. Ale jeśli szukasz jakichś ofert to zawsze sprawdzaj obiekty w googlemaps żeby zweryfikować jak jest naprawdę. Pamiętaj że u PitaBoyów, w Turcji i generalnie w takich tyyyypowo wakacyjnych miejscach ich standard np 4-gwiazdki to realnie w europie kontynentalnej by były 3. Z doświadczenia rekomenduję
@PanLodowegoOgrodu Każdy człowiek ma inne wymagania więc ciężko ci tak odpowiedzieć.
Byłem kiedyś w Tunezji i powiekm ci bajka. Drogo nie było a hotel to #!$%@? pałac, jedzenie zarabiste, alkohol znośny. Baseny i morze spoko.
Niby u arabow ale ok.
Na bank słabe hotele masz w Bułgarii i Grecji. Wszędzie taki nieogar, plus jedzenie niemrawe. Ogólnie Bułgaria wg mnie to chlew, syf I dziadostwo, a większość polakow wychwala ja pod niebiosa ¯_(ツ)_/¯