Wpis z mikrobloga

Wiecie czego najbardziej mi szkoda? Tego, że to już oficjalny koniec szkolnej. Do tej pory można było mieć nadzieje, że media wezmą się za psychopatę z bielska i wszystko wróci na właściwe tory. Teraz nawet jeżeli tak się stanie, to Kononowicz tego nie pociągnie. Nie po tym jak ci psychole go wyniszczyli. Szkolna polegająca na wynajdowaniu coraz to nowszych meneli? To nie przejdzie, a porzucenie przez lateksy poskutkuje DPSem
#kononowicz #patostreamy
  • 5
@Trollwykopowy: Osobiście raczej ucieszyłby mnie koniec szkolnej, bo byłby to jeden mniej zapychacz czasu odciągający mnie od ciekawszych rzeczy. Już w ostatnim czasie nie oglądam często, bo po prostu nic się nie dzieje. Teraz przynajmniej będziemy mieli prawdopodobnie wysokiej jakości epilog z dużą ilością płaczu knura i zasłużonego cierpienia za te wszystkie świństwa, jakie ludziom wyrządził przez lata. Najlepiej, jakby ostatecznie zapłacił za to wszystko zostając sam jak palec, bo od
@Trollwykopowy: Tak sobie czytam wasze spierdzielenie i żaden pisząc że szkoda szkolnej, czymkolwiek by nie była bo tego nigdy nie oglądałem i bym pojęcia nie miał o tym gdyby nie wypok, więc tak sobie czytam i żaden, żaden cymbał nie odnotował że to było możliwe dzięki niemu. Koloseum by nie było bez widza bo dla kogo się stawia cyrk ? Jesteście gawiedzią przychodzącą na egzekucję jak w Breaveheart i dopiero jak