Wpis z mikrobloga

W tym wszystkim mnie dobija jeszcze bardziej że szczudłak jakoś próbował z tego wyjść, na tych materiałach niedawnych mówił o tym że chce komórki mózgowe odbudować, coś ze sobą zrobić, był to wciąż wrak człowieka ale miał w sobie jakieś resztki nadziei

#!$%@? go w alkohol i skończyła się zabawa, a stary nie był to mógł jeszcze przez wiele lat nagrywać z rana te filmiki w których pożera kanapki i komentuje pokracznie okoliczne wydarzenia

odpocznij od tego wszystkiego w jakiś sposób wojtek (,)

#kononowicz
  • 5
  • Odpowiedz
@zeemzy: no w sumie to nawet trochę przykre - przećpany i przechlany chłop, mimo wszystko chciał się ogarnąć i próbował. Ale WSZYSCY dookoła niego robili WSZYSTKO byleby tylko się nie ogarnął, albo nawet upadł jeszcze niżej. A że major ma przećpany mózg to nie ogarniał, że Ci wszyscy jego "koledzy" to hieny i sępy. I skończył jak skończył.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Chrumkacz_Bozy59 wiadomo że sam jest sobie winien, ale po tylu latach z kononem i uzależnieniem to nie wiem czego się można było spodziewać podsuwając mu cały czas wódkę

mam wrażenie że on podświadomie wiedział w jakim bagnie już jest ale naiwnie dalej myślał że biorąc witaminki i rozwiązując krzyżówki się w końcu polepszy
  • Odpowiedz