Wpis z mikrobloga

@Kapsztyn2137: No co ty gadasz mordo przecież nic się stać nie może no bo w kodeksie karnym jest taki paragraf chcesz mi powiedzieć że jakis seba nie ma tego na względzie ?


Art. 158. [Bójka i pobicie]
§ 1.
Kto bierze udział w bójce lub pobiciu, w którym naraża się człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo nastąpienie skutku określonego w art. 156 § 1 lub w art. 157 § 1,
@KobyleCaco: żaden. Odróżniasz myślozbrodnie od #!$%@? od zwierzęcia? Bo chyba nie bronicie kibolstwa?

a mimo to na całym świecie w sklepach masz kamery


@Loginconajmniej4znaki: a ktoś mówi żeby ich nie było?

Co nie zmienia faktu, że żyjemy tu i teraz, a nie "jak powinno być".


@FrasierCrane: nie zmienia. Ale chyba można wymagać od policji, żeby było trochę bezpieczniej? Ja nie będę paradował w Poznaniu z szalikiem Legii, ale chcę,
@cichooo: najśmieszniejsze jest to, że potem wzrost przestępczości uderza głównie w najbiedniejszych (czyli w USA w mniejszości etniczne, bo stąd obrazek).

niekompetencji, kolesiostwa i #!$%@? policji


@cichooo: oczywiście że doświadczyłem. Ale błędy i wypaczenia spowodowane przez pisowców, którzy dali im bezkarność, nie może przekreślać wszystkiego dobrego co robi ta formacja. A że potrzeba jest większa kontrola także działań policjantów? No to się zgadzam.
Jakovv - @cichooo: najśmieszniejsze jest to, że potem wzrost przestępczości uderza gł...

źródło: defund-the-police-miami-herald

Pobierz
psy


@cichooo: sebek, to naprawdę nie wina policji, że dostałeś zawiasy za kradzież katalizatorów na parkingu. To wina twojej matki, że nie spotkała się z panem łyżeczką parę tygodniu po tym jak twój stary zalał formę.
zrugać czyiś rodziców


@cichooo: w stronę twoich rodziców to akurat nie było nic obraźliwego. Nie jestem w stanie bardziej ich obrazić, niż robisz to ty sam swoim zachowaniem. Do końca życia będą musieli się mierzyć z tym, że cię zrobili a potem wychowali (no pewnie matka, bo może ojciec miał rozum i uciekł)