Wpis z mikrobloga

Biorę Śliwkę (100 %) i Fornala (80-90 %) za pewniaków i słucham Państwa.

Ja sam osobiście bardzo chciałbym: Śliwka,Fornal,Bednorz + Semeniuk JEŚLI dojdzie do formy, a jak nie to Leon jako joker.

#siatkowka

Jaką wybrałbyś 4 przyjmujących na docelowe turnieje w 2023?

  • Śliwka,Fornal,Bednorz,Semeniuk 21.7% (5)
  • Śliwka,Fornal,Bednorz,Leon 43.5% (10)
  • Śliwka,Fornal,Leon,Semeniuk 8.7% (2)
  • Śliwka,Fornal,Szalpuk,Semeniuk 4.3% (1)
  • Śliwka,Fornal,Szalpuk,Bednorz 17.4% (4)
  • Śliwka,Fornal,Szalpuk,Leon 4.3% (1)

Oddanych głosów: 23

  • 3
@Kopyto96: dałem Śliwka Fornal, Bednorz, Leon gdzie Leon raczej na zagrywki moze wchodzic ale to bardzo trudne pytanie, IMO powinna zdecydowac aktualna dyspozycja a nie nazwiska (tak jak w przypadku kadry na IO (,) )
@Kopyto96: Ja to bym nie chciał tylko Semeniuka. On jak nie jest w formie do bycia w pierwszej szostce to nie nadaje sie na wchodzenie z ławki. Watpie też, że grbic bedzie ciagal semena zeby go tylko przywrocic do optymalnej formy. Jedyna opcja, że grbic bedzie chcial go grać to do pipe tak jak w perugi czesto bylo to jedyne co robil ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale
Watpie też, że grbic bedzie ciagal semena zeby go tylko przywrocic do optymalnej formy.

@nammah To samo myślałam o Śliwce rok temu, hehe. I akurat pajp Śliwki z Januszem jest prawie nieistniejący, co jest dla mnie nie do pojęcia, skoro goście grają razem od dwóch sezonów.

@Kopyto96 Moja czwórka taka sama jak twoja, z tym samym warunkiem wobec Semena i tym samym zastępstwem. Śliwka też u mnie 100% pewniak, ale do czwórki.