Wpis z mikrobloga

#zelenski #ukraina #wojna

Ponad pół roku temu umieściłem taki wpis, 3 dni po rakiecie w Przewodowie. Niektórzy wtedy się zesrali, że przecież jeszcze pół roku nie minęło i Zełeński ma czas ( ͡º ͜ʖ͡º)

@HlHl to jak tam, przeprosił? Czy oczywiście sprawa zamieciona pod dywan, żeby ludzie zapomnieli? xD

W bonusie usunięty (przez niego samego) wpis OnucMana, który sugerował, że przecież stado ekspertów twierdzi, że rakiets była totalnie rosyjska ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Emes91 - #zelenski #ukraina #wojna 

Ponad pół roku temu umieściłem taki wpis, 3 dni ...
źródło: temp_file.png1747097459545105910
  • 11
@HlHl

ONUCA OJUCBXA PROKLEMLOWSKI BRAUN BRAUN GUPI JESTEŚ ASUAAAA DEBIL DEBIL AAAAA JAK ŚMIESZ ZELENSKIRGO OBARARZAC AAAAAA


Wy serio już macie mózg tak zlasowany, że nic innego nie umiecie napisać ¯_(ツ)_/¯
@HlHl Byłeś u lekarza z tymi omamami? Co ja niby pisałem o przeprosinach Zełeńskiego wcześniej xD. Widzę, że internet do szpitala podpięli.
@HlHl Jeżeli twierdzisz, że parę postów (większość z okresu bezpośrednio po Przewodowie), które stanowią ułamek mojej aktywności, to "pisanie bez przerwy o przeprosinach od dwóch lat" (swoją drogą, najwyraźniej 2022 był dwa lata temu xD), to twoje skasowane posty są najmniejszym z twoich problemów. Większym jest posiadanie IQ poniżej temperatury pokojowej. Pozdrawiam.