Wpis z mikrobloga

Cześć, powoli przymierzam się do zmiany telefonu. Mój obecny to samsung galaxy s7. Z racji, że telefon użytkuję do momentu aż zaczyna odmawiać posłuszeństwa jestem raczej zdecydowany na któregoś z #pixel od #google ze względu na długie wsparcie jeżeli chodzi o oprogramowanie. Nie jestem wymagającym użytkownikiem. Telefonu zazwyczaj używam do przeglądnia wykopu itp., komunikacji i oglądaniu yt czyli można powiedzieć że standard, więc raczej każda specyfikacja to uciągnie. To na czym mi zależy to płynność działania, w miarę dobra bateria, która uciągnie dzień przy nieintensywnym użytkowaniu oraz co istotniejsze to aparat którym dobrze wykonuje zdjęcia z bliskiej odległości, chodzi mi głównie o jedzenie bym mógł uchwycić nim szczegóły. Zastanawiam się najpoważniej nad pixel 6 (2300), 6 pro (2630) ewentualnie 7 (2900) jeśli byłby wart dopłaty. #telefony #elektronika #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
@HBVST: jak lubisz telefony na lata, to może coś z pogryzionym jabłkiem? Tam masz pełne wsparcie 5 lat, często i dłużej. Chcoiaz tutaj argument o długo działającej baterii może być kluczowy. Bo Apple świetnie optymalizyje zużycie, ale fizyki nie przeszkoczy.
  • Odpowiedz