Wpis z mikrobloga

sam imprezowałem dość mocno i często lądowałem w randomowym towarzystwie, próbowałem różnych "nieznanych" substancji, a potem budziłem się w miejscach gdzie po wstaniu z łóżka zastanawiałem się gdzie ja ku*wa jestem xd i może zabrzmi to troszkę jak hipokryzja, ale nie rozumiem jak atrakcyjnej kobiecie nie zaświeciła się w głowie lampka w sytuacji gdzie kilku obcokrajowców w nieznanym kraju zaprosili ją na picie. Przecież to oczywiste, że każdy z nich miał na nią ochotę bo po co zapraszaliby kompletnie pijaną laskę na wspólne melanżowanie, a później to już się po prostu dzieje on chciał ona nie, weszła frustracja w połączeniu ze zwierzęcym popędem seksualnym i mamy to co mamy. Szkoda dziewczyny bo ten jeden błąd kosztował ją życie dlatego pamiętajcie, żeby oceniać sytuację od samego początku i obserwujcie ludzi z, którymi "melanżujecie", a jeżeli kobieta nie potrafi trzeźwo ocenić sytuacji niech bierze ze sobą kolegów/koleżanki bo nie ma pewności na kogo trafią, może udać się kilkanascie razy, ale zawsze jest opcja, że taki spontaniczny wypad skończy się gdzieś w krzakach #anastazjazgrecji
  • 3
@gardzenarodowcami: co innego jak jestes typem a co innego laska. Ty jak poplyniess to najwyzej obudzisz sie jak jakis wegier ssie ci palca u nogi a na psie jakis jamajczyk mu dredy zrobil?????
Taka akcja u laski 100% sie gwaltem i dupczeniem