Wpis z mikrobloga

2 dni po jej zaginięciu 32-latek pojechał do sklepu odebrać kasę z WesternUnion czy czegoś w tym stylu (prawdopodobnie z Kuwejtu), a następnie poprosił kasjerkę o zakup biletu lotniczego. Powiedziała mu, że u nich czegoś takiego nie robią i gościu się zmył, potem sam kupił inną drogą ten bilet (pewnie przez neta bo jak), no ale na szczęście nie zdążył #!$%@?ć.

In more detail, the video is from Wednesday, June 14 at 09:00 in the morning, two days after the disappearance of the unfortunate girl who was found dead in the afternoon in the Alykes area. The 32-year-old arrives on his bicycle outside a mini market in Marmari.


He walks in and asks to withdraw an amount through a multinational money transfer company. After taking the money that has been sent to him presumably from Kuwait, he asks the clerk if they can issue him a plane ticket abroad, getting the answer from the clerk that this is not possible.


However, he himself managed to get a ticket but did not have time to leave Greece and Kos. He was found and arrested by the police and is accused of abducting the 27-year-old.


Filmik do obejrzenia tutaj:
https://www.megatv.com/2023/06/18/kos-vinteo-ntokoumento-katagrafei-tis-ypoptes-kiniseis-tou-32xronou-meta-tin-eksafanisi-tis-27xronis/

#anastazjazgrecji #grecja #kryminalne
Pobierz Tfor - 2 dni po jej zaginięciu 32-latek pojechał do sklepu odebrać kasę z WesternUnio...
źródło: Zrzut ekranu 2023-06-18 o 19.39.05
  • 16
@Kunnorinno: W sumie jak tak teraz myślę, to jeśli odebrał z przekazu gotówkę, a nie miał nic na koncie to ciężko kupić taki bilet przez neta, o ile nie wpłacisz kasy na konto w jakimś wpłatomacie. I wtedy faktycznie musisz przez jakieś biuro podróży czy inne okienko, no bo jak?

Całe szczęście, że debil w 2023 nie ma Revoluta, bo by dostał kasę w 2 minuty i od razu kupił bilet.
@Tfor: no piszesz, że nie miał 200 euro na bilet poza EU, a z tego co było wszędzie napisane to miał bilet do Włoch. Chyba że to ściema, no ale w kilku miejscach to czytałem.
@AshtarPL: Nie no tak sobie napisałem o tych 200 euro, ale zapomniałem, że jak kupował z dnia na dzień to cena 2000 euro bardziej... Ale kupił tylko do Włoszech finalnie bilet to pewnie taniej.
@AshtarPL: No i to mnie dziwi, bo mógł prom złapać nawet i wtorek/środę od razu za gotówkę? W sensie ja wiem, że pewnie to brainlet, no ale. No ale to nie moja robota, by myśleć jak morderca na wolności o tym, jak dać dyla.

Natomiast doświadczenie z oglądania Prison Break jest, tylko tatuaży brak.
@Tfor: na prom do włoch i tak musi podać takie same dane jak do biletu lotniczego, ale dziwi, że nie uciekł najpierw z wyspy na jakąś inną najblizszą.