Wpis z mikrobloga

@Zielony34: 450 zł z częściami i robocizną w tym czyszczenie układu, a także czyszczenie przednich hamulcy? Na jakim świecie żyjesz, albo raczej na którym roku się zatrzymałeś? Przypominam, że mamy 2023, a nie 2013. Przyzwoita cena za miskę, a roboczogodzina mogłaby być równe 200 stówy, no ale 220 nie odbiega jakoś specjalnie.
czyszczenie przednich hamulcy?


@Adamfabiarz: Ty tam pracujesz? xD Pisze się HAMULCÓW.

Na jakim świecie żyjesz, albo raczej na którym roku się zatrzymałeś? Przypominam, że mamy 2023, a nie 2013.


@Adamfabiarz: Normalnym, gdzie takie zjeby jak ty nie kasują ludzi ponad wartość roboty. Nie, to #!$%@? NIE JEST UCZCIWA CENA. Pewnie rozrząd w Punto z częściami policzysz ponad 1k, bo przecież jest tyle #!$%@? roboczo godzin, że samego otwarcia maski szukasz
@petrelli30: Co to jest czyszczenie hamulcy? - poważnie pytam

Za zestaw naprawczy z tłoczkiem hamulcowym zapłaciłem na allegro jakieś 50 zł x 2 i sam to wymieniłem w fiacie stilo (tył) + nowe klocki hamulcowe (komplet) 40 zł.
Mój mechanik ostatnio wymienił mi Chłodnice oleju i chłodnice klimatyzacji. Odnośnie robocizny było jeszcze sprawdzenie układu, napełnienie płynem i nabicie klimy. Za całość z częściami zapłaciłem około 1200 zl z czego za robociznę wziął 200zl. Caly uklad klimy był nieszczelny wiec trzeba była nabić do pełna. Wiec tutaj za robociznę ponad 600 to beka xD
Ps. Miasto wojewódzkie jakby kogoś ciekawiło a nie Mirek mechanik ze wsi xd