Wpis z mikrobloga

@albo_wutka_albo_buk: Zawsze się dziwiłem jak, tłum mógł wybrać Barabasza. Teraz wiem, że są wyborcy którzy tak zagłosują na Tuska wiedząć lub mając nadzieję, że jest/będzie kłamcą. XD
Nie ma na kogo głosować, #!$%@? mać.
Najgorzej że ludzie głosując muszą być po wygranej stronie, zamiast głosować zgodnie ze swoimi poglądami , co wiąze się ze skreślaniem małych partii.
  • Odpowiedz
@sharkal

p0lacka plemienność

pomiędzy pis a po nigdy nie było bardziej znaczących różnic natomiast 8 lat tłuczenia, że pis socjalem napompował inflację i niszczy gospodarkę, żeby teraz zagłosować za tym samym to jest KOMPROMITACJA I POŚMIEWISKO

NIE RÓBCIE TEGO BŁĘDU
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa tak inflacja dotyka wszystkich, wychowywałem dziecko przed 500+ i wiem jak ceny produktów dzieciecych wystrzeliły po wprowadzeniu tego programu, a mi nie przysługiwało bo miałem dochód niewiele większy niż wymagany.
Problem jest to, że ten program kiedykolwiek został wdrożony. socjal dziala jak narkotyki - chwilowa euforia, zjazd i uzależnienie.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa

ale poniekąd może mieć rację choć nierozumie sam dlaczego.

ciekawa to jest sprawa tak btw

na pierwszy rzut oka, dla części osób jakby się uprzeć to może podchodzić pod prawo nabyte na zasadzie racjonalnego planowania dalszych działań.

co nie wyklucza regulacji ograniczających np. zmiany sposobu wypłacania w formie ulgi podatkowej

E: choć może i pier**ole:

https://swps.pl/centrum-prasowe/informacje-prasowe/17583-czy-kolejne-wladze-moga-odebrac-500
  • Odpowiedz