Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma nic gorszego niż skrajności, śmieszy że ktoś może wspierać Ukrainę nie tylko stukając w klawiaturę ale np. nie zgadza się z polityką historyczną od razu jest wrzucany do tego samego wora co Panasiuk, z dumnie przyklejoną łatką "ruskiej onucy". Poziom odklejenia na tym portalu sięga zenitu, i trzeba z góry przyjąć jeden obóz w którym się gloryfikuje jedną ze stron bez obiektywnego patrzenia na konkretne zdarzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)#ukraina
  • 6
@Misioo19: To ma jeszcze "trzecie dno". Neuropki naparzają się na tagu Ukraina z konfiarzami. Neuropki wiecznie w ofensywie, konfiarze okopani bronią się przed banami. Ten tag powinien być dostępny dla ludzi którzy przez minimum pół roku nie używali tagów politycznych. Obrywają przez to ludzie apolityczni obrywający od wściekłej neuropy rykoszetem bo jest schemat "onucy". Ja byłem takim użytkownikiem i powiem ci, że nawet dobrze wyszło bo neuropki przekonały mnie do zagłosowania
To ma jeszcze "trzecie dno". Neuropki naparzają się na tagu Ukraina z konfiarzami. Neuropki wiecznie w ofensywie, konfiarze okopani bronią się przed banami.


@Aquamen: o #!$%@?, zazdroszcze bialo-czarnego swiata w ktorym sa tylko neuropki i konfiarze xD
@januszdoe: wyobraź sobie, że odwiedzałem tag Ukraina przed wojną i nie działy się tu takie rzeczy. Twój ziomek założył nawet tag Sto banow dla ruskich onuc by wrzucać tam ludzi do szufladek "prawak" i "onuca" więc nawet nie podchodź do dyskusji bo nie masz ani wystarczająco argumentów ani IQ by ją wygrać.

Zrobiliście sobie zawody polityczne na poważnym a zarazem delikatnym temacie jakim jest wojna. Co ciekawe sam rząd się od
@Aquamen: Czy ten "mój ziomek" jest teraz z tobą w pokoju? Zawody to sobie zaczęły robić zjeby które jawnie nakręcają antyukraińskie nastroje (twojego pokroju) tworząc jakieś wysrywy sugerujące sens uzależnienia pomocy od stosunków historycznych czy społecznych.

wyobraź sobie, że odwiedzałem tag Ukraina przed wojną i nie działy się tu takie rzeczy.


@Aquamen: ooo to dzwine, hmm... ciekawe dlaczego. Może dlatego, że nie było pełnoskalowej wojny którą ludzie byliby tak poruszeni