Wpis z mikrobloga

KAŻDY MOŻE UMRZEĆ NA WIRUSA!!

NIE UCHRONI CIĘ PRZED NIM NIC!!! POZA PREPARATEM mRNA of PFIZERA!

oto jedyna prawda WIARY.

każda herezja była kasowana a głoszący banowany
bo tak rzekli facktcheckerzy

Banowane było pisanie że pewne grupy wiekowe nie umrą na wirusa, że ozdrowieńcy są bezpieczni, że pewna grupa krwi przechodzi łagodniej, że właściwy poziom witaminy D działa protekcyjnie, że są bezpieczne i zatwierdzone leki które łagodzą przebieg itp itd...

każdy może umrzeć i tylko Pfizer cię uchroni! - jedyna prawda narzucona przez "establishment" oczywiście dla waszego bezpieczeństwa...

tak stanowią zasady społecznośći FB...

https://about.fb.com/news/2020/04/covid-19-misinfo-update/
https://www.facebook.com/help/230764881494641/

#bekazlewactwa #bekazcovidian #koronawirus #szczepienia #covid19
Adam_Prosty - KAŻDY MOŻE UMRZEĆ NA WIRUSA!!

NIE UCHRONI CIĘ PRZED NIM NIC!!! POZA PR...

źródło: zuck

Pobierz
  • 11
nikogo już taki skandal nie obchodzi nawet


@SynuZMagazynu: prawda że fascynujące?

przez 2 lata rządy i media KŁAMAŁY a mówiących prawdę niszczyły/cenzurowały/wyśmiewały
KŁAMSTWA rządów i mediów doprowadziły do mega inflacji i milionów nadmiarowych zgonów

teraz media do wszystkiego się przyznają ale ludzie już o wszystkim zapomnieli i nikt już się tematem nie interesuje...

nie mam pojęcia jak to jest możliwe...
mmmmmmmmmm dorzeczy xD


@kochamschabowe:
siedzisz przed ekranem z dostępem do internetu i jedyne co masz do powiedzenia to "xD" bo ci domena nie pasuje?

wy serio jesteście tak ograniczeni że jak domena nie taka to automatycznie oznacza że "informacja nieprawdziwa"? serio?

trudno wklepać w googla?
trudno samemu sprawdzić co fb usuwał jako informacja nieprawdziwa?
dałem linki do polityki FB... za dużo czytania?
@Adam_Prosty te linki mi się nie wyświetlają :)

1. Temat jest poruszany głównie na skrajnie prawicowych portalach
2. Nagle Zuckenberg i FB stał się guru prawicy? XD
3. Źródła amerykańskie mają zupełnie inna narracje. W podcaście który był prowadzony z zuckenbergiem powiedział że cenzura portalu ogranicza się do zatajania informacji o niskiej szkodliwości i podał jako przykład covid - niezależnie czy okazuja się prawda czy nie.
4. Dodał że covid był przypadkiem
@Adam_Prosty może inaczej - czy byłoby w porządku jeśli poszedłbyś do restauracji - polozyliby Ci na stole przystawki przed zamówieniem czegokolwiek i Ty byś się rozmyślił a oni nazwaliby Cie złodziejem?

Chciałbyś odpowiadać karnie za coś takiego? Albo jakbyś wszedł na wesele i zakładasz że wszystko to poczęstunek a na końcu wręczyliby rachunek?

Nie można osądzać kogoś ze postępował zgodnie z stanem swojej aktualnej wiedzy.

Np. benzyna ołowiowa - wprowadzono ja w