Wpis z mikrobloga

znalazłem kwas borowy w szafce k mi się coś przypomniało. Masz problem z nadpotliwości nóg? po 5 godzinach na mieście zdejmujesz buty i odrazu czuć POTEZNY SMRUD?
Nie to nie jest normalne. WIECIE ZE PRAWIE POLOWA POLAKOW CIERPI NA GRZYBICE? Dwa lata temu uczęszczałem regularnie na basen -3-4 razy w tyg. Oczywiście klapki i wszystko były zakładane, ale basen Wolski nie należy do nowych obiektów i brakuje w nim rozwiązań które by chroniły jak kolwiek przez rozprzestrzeniem się grzybów. Więc po 4 msc zauważyłem że coś nie tak - skóra nóg zrobiła się dziwnie sucha i twarda, zaczynała pękać, a nogi zaczynały mi się dosłownie zalewać potem. To cyk idę do dermatologa. Zrobił posiew, wyszła grzybica. Dał miasc clotrimazolum i mówi że po 2 tyg problem z głowy. No niestety problem nie był z głowy. Dała mi jakieś lekarstwa grzybobójcze, po miesiącu brak zmian, a nogi zaczynały mi dosłownie capić jakbym chodził całe dnie w ruskich onucach po jakis bagnach. No to baba dermatolog mówi "może taki Pana urok" xD SUPER LEKARZ BULWO. To cyk poszedłem prywatnie, chłop mówi: Panie tu trza szybko i skutecznie a nie maście sraście bier pan borasol. Kosztuje 15 zł w aptece i jest to roztwór 3% kwasu broowego więc hehe myślę co mam płacić za 30 gram kwasu i reszta wody to mówię HALYNA KUP KILO KWASU BROOWEGO NA ALLEGRO ZA 12 ZL. No o co? moczenie stop w roztworze 970 wody 30 gram kwasu, potem tydzień sypania po pół łyżeczki do butów i skarpet i wułala - po tygodniu skóra wróciła do swoich domyślnych ustawień i problem zniknął. Buty mają neutralny zapach. Więc no mieli jak pocą wam się stopy to prawdopodobnieacie grzybicę. problem nie zniknie a wręcz przeciwnie.Kwas borowy zbawieniem. Mam nadzieję że komuś pomogę bo widziałem znalezisko o kwasie borowym, ale miał 2 wykopy więc pomyślałem że jakiś scam. #przegryw #podologia #buty #modameska #nadpotliwosc
  • 2
  • Odpowiedz